Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tehetnék? (Több lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? (Több lent)

Figyelt kérdés

Szóval, szerelmes lettem az egyik osztálytársamba, ám az említett lány egyrészt kifejezetten negatív irányban néz rám, másrészt nagy valószínűséggel a fiúkhoz vonzódik. De ez se biztos, mert vannak ilyen apró jelzések, mint pl. órán azon kapom, hogy engem néz, vagy olyan dolgokat posztol, amik elég kétértelműek. Én nem tudok beszélni vele, mert mint mondtam, egyrészt nagyon nem kedvel, másrészt nagyon más klikkekben vagyunk, és ez nálunk sajnos számít.


Ti mit tennétek, illetve milyen tanácsokat tudtok adni?



2017. febr. 6. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt, hogy felejtsd el. Ha nem kedvel, akkor az se segít, ha kiderül róla, hogy nem a fiúkat szereti - hurrá, leszbikus, csak éppen nagyon nem veled akar összejönni, szóval így is, úgy is meg van lőve a dolog!


Ilyen "apró jelzéseket" pedig érdekes módon minden szerelmes fiatal lát, ha belezúg az osztálytársába vagy a tanárába. Nem lehet, hogy ezek nem is jelzések?

2017. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Spiritrobber ***** válasza:

Ha nem kedvel minek néz téged? Ez így irreális mert csak úgy a semmitől biztosan nem is utál...

Vagy te képzeled be, hogy néz vagy pedig téged néz és akkor nem lehet negatív véleménnyel rólad.


Egyébként a közösségi oldal talán megfelelő hely lehet, hogy a klikket átíveld mert a valóságban ez minden bizonnyal nehezebben valósul meg.

Viszont ha közel is kerülsz hozzá a virtuális világban a valóságban akkor is lehet köztetek egy társadalmi szakadék amit nem lesz könnyű ledönteni.

2017. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt egy ismerősöm (lány) akinek bejöttem, de annyira szégyellte, hogy ő is "utált" engem...szerintem amikor nem látja senki kezdj vele beszélgetni ...aztán észre fogod venni, hogy igazából utál, vagy csak megjátsza ..a haverok miatt ;)
2017. febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mit tehetnél? Elfelejted. Ha a fejed tetejère állsz akkor se fog szeretni...
2017. febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!