Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol lehetne egy barátnőmmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne egy barátnőmmel randizni (iszogatni, tea, forrócsoki) ahol nem néznek ki egy lány párt?

Figyelt kérdés

2017. febr. 10. 16:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk ha nem másztok egymásra és nem nyaljátok-faljátok egymást, akkor bárhol. Engem mondjuk az hetero pároknál is zavar. Iszogatni két lány bárhova beülhet :-P
2017. febr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ok, köszi , jogos amit írtál, de most konkrét helyet tud valaki ajánlani Budapesten
2017. febr. 10. 16:34
 3/16 anonim válasza:
A Wesselényi utcában vannak jó teázók!
2017. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Ezt én sem értem. Szerintem bárhová be lehet ülni, ahová heterók is beülnének amúgy.


Alapból nem ismersz helyeket? Csókokat szerintem bárhol lehet váltani.


22/L

2017. febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
Huu, a Jókai ucában az Oktogonnál van egy nagyon jó teázó. Nem írom le a nevét, mert talán "reklám", de én nagyon imádom, iszony hangulatos, nézz utána, ha gondolod.
2017. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Hát, nincsenek külön leszbikus helyek..Szóval bárhova beülhettek, nem lehet előre megmondani,hogy az éppen akkor ott lévő emberek ki fognak- e nézni. Egyébként ha ettől félsz, akkor ne smároljatok (én heteróként sem másznék rá nyilvánosan a páromra), és csak simán barátnőknek fogtok tûnni.
2017. febr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Eklektika? Nem tudom, működik -e még az a hely Pesten... Nézz utána! :)
2017. febr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%

ha valakik ketten együtt teáznak, forró csokiznak akkor azok járnak?!

itt inkább arról lehet szó hogy büszkén fitogtatni akarod hogy leszbi vagy csak neked bátorságból kevesebb jutott mint exhibicionizmusból

2017. febr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%
Istenem de bunkók itt egyesek! Egyáltalán nem arról van szó, hogy nyilvánosan akarnának orgiát tartani. Gondolom közeledik a valentin nap ès elszeretnének menni valahova. Én valentin napkor mindig szoktam venni a barátnőmnek rózsát, és amikor találkozunk akkor adjuk oda egymásnak, eléggé megszoktak minket nézni pedig csak egy virágot adunk egymásnak... Valamint volt hogy bementünk egy étterembe és kb kinèztek minket onnan, mert volt mindkettőnknèl 1-1 r hadt rózsa, nem smaroltunk vagy ilyenek. Szóval ha kérdeznek valamit akkor inkább arra válaszoljatok, ne mindenféle hülyeséget találjatok ki. Egy hetero meg nem nagyon tudja átérezni, amikor konkrétan azért beszólnak, mert megmered fogni a barátnőd kezèt.
2017. febr. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Otthon.
2017. febr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!