Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Honnan ismerem fel ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan ismerem fel ha valaki leszbikus vagy biszex?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy én nem látom meg vagy Dunaújvárosban nem is lehet ilyen lányt találni

2017. febr. 14. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Anélkül, hogy ne ismernéd meg, nem fogod megtudni. Attól, hogy valakinek milyen külseje van, az nem mutatja a teljes személyiségét. Szóval kénytelen leszel odamenni hozzá és váltani vele egy (jó)pár szót. Ha ezt szemtől szembe nem mered felvállalni, még mindig próbálhatsz interneten ismerkedni (ami egyébként túl sokban nem különbözik a személyes ismerkedéstől, hiszen a nevedet el kell mondanod, képet fogsz küldeni magadról, akkor meg már nem mindegy?).


23/F

2017. febr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz. Én még azt sem tudom, hogy TE!!! milyen nemü vagy (biologiailag!), nem árultad el.
2017. febr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Furcsa lenne ha fiúként keresnék leszbi lányokat :)
2017. febr. 15. 00:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Ènis ott lakom,ès hidd el..elsőre sehonnan.

Nem is nagyon látok itt ilyen embereket,vagy akik utcán is felvállalják. De èrthető ez is:)

23/L

2017. febr. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ismerkedj interneten.De csak úgy is érdemes elkezdeni ismerkedni,barátkozni szimpatikus lányokkal,nőkkel,nekem is volt már olyan,hogy (elvileg)heteró nővel való barátságból lett kapcsolat:-)

26/L/L

2017. febr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár férfi vagyok de én is ott lakok és ne ad fel híd el akadnak tudok egy ketöről plusz párt is láttam már nem egyszer ,de nem vagy magad........
2017. febr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ismerem fel őket. Én pl csak úgy ismertem meg biszex meg pán lányokat hogy barátságba kerűltem velük és amikor már eléggê megbíztak bennem akkor mondták el hogy a saját nemükhöz is vonzódnak.
2018. febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!