Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Guggolással kapcsolatban...

Guggolással kapcsolatban kérdeznék. Nem igazán tudom, hogy melyik az a technika amivel az alap helyes kivitelezést el lehet sajátítani?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam többfélét..vállszéles terpesz,széles terpesz,comb vízszintes legyen,mélyebbre menjen,ne egyenes hát,homorú hát.Értem,hogy a terpesz változtatásával a comb izmait eltérően terheli,gondolom mélyebb szélesebb terpesz a farizmait nagyobb mértékben kapcsolja be. De először az alapot szeretném helyesen végezni,eddig úgy voltam,hogy helyesen végzem,de a derekam megfájdul,ezért alsó hátizmot is erősítek, a combfeszítőm nagyon hamar síkit a fájdalomtól, egyáltalán nem vagyok biztos magamban. Két (elviekben hozzáértő) szakembert is megkérdeztem,megnézték,de az egyikük azt tanácsolta,hogy egyenes legyen a térdem mikor felállok(úgy tudtam nem szabad kifeszíteni),a másik,hogy túl előre dőlök. Esetleg valami tanács? előre is köszönöm

2016. ápr. 17. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos információkat ! :)
2016. ápr. 17. 12:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Bbtv 67. rész, Bunny-Winkler guggoló óra. Minden benne van ;)
2016. ápr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!