Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a véleményetek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek olyan leszbikusokról akik férfi kozmetikumokat használnak? Néha hord boxert is .

Figyelt kérdés
2017. márc. 16. 07:53
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem elítèlendő ez se szerintem.

Ènis fiúsan öltözködök,meg leginkább ott keresek ruhákat. Nekem ez jön be:)

Bár a boxerig mèg nem jutottam.

Mondjuk nagyon sok olyan parfüm is van ami tetszik,most hiába tudom,hogy az konkrètan a fèrfiakat cèlozta meg:D

De a ruhákkal is ígyvan.. Pasikra olyanokat kitudnak találni,lányoknál meg kevèsbè látok ilyen ruhadarabokat:D

23N

2017. márc. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.:D Abszolút az ő döntése. Miért kéne ilyesmi alapján véleményt formálnom más emberekről?
2017. márc. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Boxerrel meg ruhával nincsen gondom, meg én is fiús vagyok, bár boxer helyett én pár fiús francia bugyit hordok, amit amúgy rendre boxernak néznek. Viszont a leglányosabb illatokat fújom magamra, mert imádom egyszerűen az ilyen női illatokat, pár lány illatától is meg tudok hülyülni és magamon sem meg máson sem szeretem a férfit... szóval nekem nem tetszene a férfi illat egy lányon. De igazából ha nincs olyan szintű transz beütése, hogy nem szabad hozzányúlnom, és mégis ilyen fog meg, akkor is tök rendben van a dolog, nincsen ezzel baj. :) Csináld azt, amitől jól érzed magad és nem ártasz vele másoknak. :)
2017. márc. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi kifogásom ellenük, sőt, nagyon is bejönnek a férfi cuccok nőkön..:)
2017. márc. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem szexi, és bejön :) persze van azért határ.
2017. márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Én eléggé fiusan öltözködöm, a boxert imàdom. Férfi parfümöt viszont nem hasznàlok, de tusfürdöt igen... szoval ez vàltozo de szerintem ezzen nincsen semmi gond ha valaki szereti sz ilyen dolgokat. :) de én se szoktam tulzàsba esni a ruhàk terén.
2017. márc. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Engem kifejezetten taszít..tudom,hogy egyet kell érteni és éljen a tolarancia,valszeg jól le is leszek pontozva,de nekem akkor is sok. Tegyen úgy ha jónak látja,de számomra azok a nők vonzóak akik női ruhákat és kozmetikumokat viselnek.Ott ahol egy nő már férfi illatokban szeret pompázni,ott már van egy kis transz beütés,ami számomra nem fér bele.

Persze ez mind csak az én véleményem


22/LL

2017. márc. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én eleg lányos vagyok, de hordok boxert:D.
2017. márc. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Nekem nem jön be, nekem egy nő attól szexi, hogy ha a nőiességét hangsúlyozza.

Amúgy meg ízlés kérdése.

2017. márc. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a fiús csajok tetszenek, szóval tetszik, ha ez van. Párom női boxert hord, főleg férfi ruhái vannak. Férfi parfümöt és tusfürdőt, deót használ. :)
2017. ápr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!