Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, volt már olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan hogy megvédtétek vagy megpróbáltátok védeni a párotokat egy másik lánnyal szemben?

Figyelt kérdés

Szóval hogy akár egy heteró akár egy másik leszbikus lánnyal szemben kiálltatok a párotokért?

És mi volt a legdurvább eset?

Meg tudtátok védeni őt?

Mennyi idősek voltatok, és hogy történt?

Akár priviben is írhattok.



2017. márc. 31. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze. Ezért vagyok a párja az aktuálisnak. Szóval meg fogom védeni bárki is a párom. Ha igaza van persze. De van amikor nincs akkor elsimítható, hogy neki se essen szarul meg a másik is hagyja. :)

Volt olyan hogy buli közben beleálltak. Nekem sem kellett sok :D

Mondjuk én védelmező vagyok. Pedig senki nem nézné ki külsőre.

2017. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Volt,hogy szóban megvédtem.Annyi történt,hogy volt egy kolléganője,aki folyton kötekedett vele,pedig ő nem ártott neki semmit.És mivel a párom nem az a harcos típus , nem nagyon szólt vissza,hagyta hogy ócsárolja.Egyszer én is hallottam és jól beolvastam a nőnek.Azóta kicsit visszavett magából,de valamiért még mindig haragszik a páromra.

Én 27 voltam/vagyok, ő 31 éves.

2017. márc. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Természetesen mindig kiállok mellette,ha attrocitás éri. Szerencsére annyira durva eset még nem történt,de egyszer sajnos az apámmal szemben kellett megvédenem.Ő már azzal a ténnyel sem barátkozott meg egykönnyen,hogy leszbikus vagyok,a páromat ezért is,meg a spanyol származása miatt is utálja.Mióta bemutattam neki,azóta fúrja,a jelenlétében is tett megjegyzéseket arra,hogy nem "igazi,fehér" ember...Egyszer besokalltam, és nagyon összevesztem apámmal.Egy pofont is kaptam tőle,és kitagadott,míg nem jövök össze egy férfival.Legalább a barátnőm nem volt ott akkor és nem hallotta,hogy mi mindennek elmondta.Azóta nem beszéltünk,és amíg így gondolkodik a páromról,és a leszbikusságomról,addig nem is fogok.

Én 28/N,ő 35/N,ez lassan 1 éve történt.

2017. máj. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!