Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Beleszerettem egy munkatársamb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy munkatársamba, hogy tudassam vele? Sajnos nem tudom, hogy milyen a szexuális beállítottsága.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 8. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyire bizalmas a kapcsolatotok? Én úgy kezdeném, hogy kialakítok vele egy baráti alapot, mondjuk elhívnám mozizni, vagy valami olyan helyre, ahová általában nem járnak egyedül az emberek. (Jó van aki egyedül mozizik, de pl én nem mennék egymagamban). Szoval valami olyan programot kéne találnod, ami simán elmegy egy baráti, csajos programnak. És ha kialakul egy idő után a bizalom, onnan már könnyebb lesz kiderittened, mi a helyzet, és lépni valamerre. Remélem tudtam segítteni. Sok sikert ;)
2017. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Házinyul!!!!!
2017. ápr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta,fűzd vele szorosabbra a kapcsolatot,de lassan jelezd,hogy többet akarsz,pl.hívd ebédelni,vacsorázni,stb.
2017. ápr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mickbro ***** válasza:

Nem kell rögtön moziba hívni.

Vess fel egy munkahelyi problémát, közben hívd meg kávézni, kezdeményezz beszélgetést!

Azután szünet.

Azután már könnyebben bonyolódsz bele egy beszélgetésbe.

2017. ápr. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Na ez jól kezdődik!
2017. ápr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, tudattad a munkatársaddal, hogy szereted? Lett belőle valami?
2020. dec. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!