Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus lányok hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus lányok hogyan veszítik el a szüzességüket?

Figyelt kérdés

Férfi nem jöhet szóba ugye,vibrátort használnak egyáltalán?

Fontos kérdés ez egyáltalán nekik?


2017. ápr. 11. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos.
2017. ápr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De a leszbikusoknál nem is számít cikinek ,mint egy hetero lány esetében ha pl.25 éves korában is meg van a szűzhártyája?Egyáltalán a leszbi lányok törekednek tudatosan arra ,hogy átszakadjon a hártya,vagy jön ahogy jön?

2017. ápr. 11. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Nekem teljesen mindegy, van-e szűzhártyám vagy sincs, nem hátráltat semmiben. A barátnőim se fognak nőgyógyászati székbe ültetni és meglesni az alvázamat szerintem. Sőt ezt a "ciki" fogalmat esküszöm kihajítanám a magyar nyelvből. Én döntöm el, hogy nekem mi a jó, másnak bírálnia nincs joga ezt addig, amíg nem ártok vele senkinek. Márpedig a szűzhártyám és a szexuális életem a magánügyem.
2017. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan úgy, ahogyan a heterók: Szeretkeznek. (Nem az számít, hogyan.)
2017. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel minden meleg pasi is szűz marad nem ?Ha itt a péniszhez kötik a szüzesség elvesztését akkor ott kössük a női nemi szervhez.


Butaság.Onnastól kezdve nem vagy szűz ha létesítettél másik emberrel szexuális életet.Én csak nőkkel feküdtem le,szerintem nem vagyok szűz!


Amúgy is pont nem érdekel hogyan vélekedenek erről a heterók!Vagy miért fáj az nekik ,hogy szerintük szűz vagyok.Törődjenek magukkal.Többször megkaptam már azt ,hogy ,de akkor szűz vagy és elmondtam ,hogy nem.De jöttek itt azzal ,hogy pénisz nem járt bennem ,na és akkor mi van!Legyen boldog,hogy benne igen.

2017. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!