Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyi esélyem van, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van, hogy valaha is lehessen barátnőm?

Figyelt kérdés
Lehet egyáltalán valaha barátnőm úgy,hogy nem zavarja az,amit szeretek? Van olyan, akit nem zavar ,ha szereti valaki az ázsiai dolgokat (animék,kpop stb stb). Vagy én keresek rossz helyen? Alig találkozok olyannal, akinek ne lenne ezzel baja.

2017. ápr. 11. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Lesz ha irsz
2017. ápr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sokan szeretik az ilyeneket, ez nem rossz dolog!
2017. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Rossz helyen keresel, sokan szeretik ezeket, aki meg ezért nem is ismerkedne veled, az nem lehet túl érett. Nehogy emiatt megváltozz, szeresd, amit jónak találsz, lesz aki elfogad, sőt még akár szereti is!:D
2017. ápr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miiiii? :O Én ebből a körből rengeteg embert ismertem meg, akik vagy melegek, vagy minimum biszexek! :D A legszebb, hogy a yaoi útján ismertem meg őket, facebookon, vagy rendezvényeken, esetleg egyéb oldalakon, vagy játékokban. Próbálj meg többet mozogni az érdeklődési körödnek megfelelő társaságokban.
2017. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én sem egy lányt ismerek, aki a kpop és/vagy anime mellett a lányokat is szereti, annyira nem vagyunk ritkák.:) Az meg fura, hogy ennyire zavarja azokat, akikkel találkozol. Nem ez határoz meg, hacsak nem 24/7 a kedvenc idolodról beszélsz.:D
2017. ápr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Melyik a kedvenc koreai együttesed?
2017. ápr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jaaajj hogy én mit nem adnék egy ilyen nőért...Én alapból olyan vagyok hogy érdekel az amit a párom szeret, akkor is ha én nem szeretem és nyitott vagyok, de az animék fele nem igazán akarnak nyitni, vagy legalább elfogadni és ne lehúzni engem emiatt.
2017. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor én keresgéltem eddig rossz helyen , azért ha akarnék se tudnék állandóan a kedvenc idoljaimról beszélgetni, köszönöm a válaszokat ^^
2017. ápr. 11. 21:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Lesz barátnőd :). Sok lány szereti az animéket, kpopot. Én is nagyon szeretem :)
2017. ápr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már, sok hasonló csaj mászkál a világban.:D Jómagam is szeretem az animéket, a K-popot nem annyira, mert teljesen más a zenei ízlésem, de pl. egy the GazettE (japán hard rock banda, gondolom, neked nem kell bemutatni) már nekem is jöhet. Mellesleg biszex is vagyok (bár a lányok mostanság jobban érdekelnek).
2017. jún. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!