Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hány évesen tudtátok meg,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen tudtátok meg, hogy leszbikusok vagytok?

Figyelt kérdés
Hogyan tudtátok meg? Hogyan fogadtátok el? Elmondtátok a szüleiteknek, testvéreteknek(ha van)? Ha igen, hogyan fogadták?

2017. ápr. 16. 14:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Kis korom óta voltak rá jelek, alsóban is gondolataim hogy meg szeretném csókolni a lány osztálytársamat :D 6.tól 9.-ig szerelmes voltam egy volt osztálytársnőmbe, azóta párkapcsolatom van egy 22 éves férfival akit nagyon szeretek :) Volt már barátnőm is előtte :D 17/bi
2017. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Az én helyzetem bizonytalan, rezeg alattam a léc.

15 évesen jöttem össze az első barátommal, 2 hétig se bírtam vele, már az első nap megfordult a fejemben, hogy mikor szakítunk. Frusztrált, hogyan tetszhetek bárkinek is a másik nemből, mert nem vagyok szép.

16 évesen, az előző barátom után pont egy évvel jött a második barátom, vele 1 hónapig bírtam, de már 2 hét után megszólalt bennem a vészcsengő. Nagyon le akart velem feküdni, ami nekem alapos ismeretség nélkül nem megy. Nála is frusztrált, hogy "miért én", ha más vagyok, mint a többi lány és nőies se vagyok, úgyhogy dobtam. Fél évvel később még próbálkozott, de körberöhögtem.

Már betöltöttem a 18-at, és még mindig nem éreztem úgy, hogy nagyon kéne pasi, mert a második barátom nagy csalódás volt, meg nem is tetszett senki. Közbe persze kezdtek leszbikus álmaim lenni (bár a legelső az pont a második barátom előtt volt), de csak a 18. szülinapom után kezdett több ilyen álmom lenni. Aztán megláttam egy-két netes csajt és akkor merült fel igazán, hogy bi vagyok.

Biszexként coming outoltam, de a környezetemben annyira nem jön be egyik srác sem, hogy a biszex címke is zavar. Nem zárom ki, hogy soha nem lesz pasim, de jelenleg a lányok egyértelműen jobban vonzanak. Már lefeküdtem egy barátnőmmel és nem tudom elképzelni, hogy ugyanezt csináljam egy sráccal. Nem vonz a pénisz látványa, sőt a komplett férfi test sem. Megnézem a pasik csípőjét, lábait, de nem indulok be tőlük, mint a többi lány. Nagyon szeretnem kell majd egy srácot, hogy a kémia működhessen, viszont egy lánynál nem fontos.

Szóval most biszex és leszbi között vagyok félúton. Elég sokan tudják, mert jó pár lányhaverom bi, szüleim sejtik.

18L

2017. ápr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!