Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Meseltek a jelenlegi kiszemelt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meseltek a jelenlegi kiszemeltetekrol? (Leszbikus kerdes)

Figyelt kérdés
Leirjatok a sztorit, hol ismertetek meg? Tudjatok rola hogy leszbikus/biszexualis e? Es hogy erzitek osszejon a dolog?

2017. ápr. 16. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igazából miatta jöttem rá/ismertem be magamnak, hogy vonzódok a lányokhoz is... Nem igazán akartam neki elmondani, aztán megtudtam, hogy összejött az akkori barátjával. Már 11 éves korunk óta ismerjük egymást kb. De csak egy éve jöttem rá, hogy beleszerettem. Aztán szakított a barátjával és elhívott bulizni (de csak mert nem akart egyedül lenni). Gondoltam, oké jól érezzük magunkat, hagyom, had tegye túl magát az exén, aztán talán közelebb kerülünk egymáshoz közben és elmondom neki, hogyan érzek vagy valami... Hát, még a bulin megismerkedett egy sráccal, akivel most van együtt, mi pedig továbbra is barátok vagyunk. XD Kissé reménytelen a helyzet. Mondjuk az sem segít, hogy szerintem azt hiszi, hetero vagyok... Ő bi, én poliszex vagyok.
2017. ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha o biszex akkor miert nem mondod meg neki, hogy beleszerettel?
2017. ápr. 16. 21:11
 3/15 anonim ***** válasza:
Mert jár valakivel és nagyon különböző a felfogásunk a kapcsolatok terén.
2017. ápr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Fu na ez elég hosszúra sikerül. :D

Szóval az én kiszemeltem az osztálytársam, nagyon jo barátságban vagyunk, de valószinüleg hetero, és nem tudja hogy leszbikus/biszex vagyok,és még nekem se volt senkim. :( Bár még neki sem volt barátja de ő heteronak tartja magát. És azért sincs esélyem nála mert ő egy igazán szép teremtés de viszont én külsőleg nem tartom magam hozzá valónak és számára sem lennék egy ideál valószinüleg. Nem hinném hogy érezné hogy érzek iránta bármit is. Bár elég gyakran tesz számomra félreérthető dolgokat pl: tesiórán a nyakamba mászik, hozzám dől órán mert ugyebár egymás melett ülünk, és gyakran mondogatja hogy szeret és ezeket nemnagyon szokta mással csinálni, bár valószinüleg ezt bemeséltem magamnak "jelnek". Nemis szeretném ezt a tudtára adni mert nem akarom elveszíteni őt. De mindenesetre reménykedek hogy egyszer majd kezdeményezni fog felém és én várni fogok rá. :)

17/L

2017. ápr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 0 esélyt látok a megvalósulásra, de nem adom fel :-D Egy nagyon gyönyörű, okos, tőlem idősebb nő, aki egyszerűen elvarázsolt, pedig csupán kétszer találkoztunk 1,5-2 órára, meg egyszer odacsempésztem az autójához egy szál virágot, de nem tudom kiverni a fejemből, pedig "csipkelődésen" kívül konkrétan semmi nem történt, csak annyira vonzó, hogy olyan lettem tőle, mint egy "kamaszfiú". :-D Az egyik jó barátnőm főnöke egyébként, nagyon sokat mesél róla, de tényleg abszolút nem ismerem és persze párja van.. de szerintem/tünk egy hajlam lehet benne. Kíváncsi vagyok meddig sikerül eljutnom. :-D


23LL

2017. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi kiszemeltemmel egy suliba járunk, voltak már jelek, de nem tudom, hogy vonzódik-e a lányokhoz (is), mindenesetre nem volt még kapcsolata. Igazából csak reménykedni tudok, nem hiszem, hogy összejönne a dolog :D
2017. ápr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Két kiszemeltem is van, egyik sem komoly. Egyikük kívülről egy bombázó, imádom a testét, csoporttársam egyébként. Valami elképesztő a csaj. Egyébként jóban vagyunk, nagyon kedves, de erőltetettem visszafogott, nem mondja ki a véleményét sem, ha negatív. Ő sajnos teljesen hetero, ráadásul a prűdebb fajta.

Másikuk kívülről nem nagyon jön be, viszont nagyon szeretnivaló, és tudom, hogy biszex. Beszélgettünk is erről. Egyébiránt nem nagyon beszélünk, más a baráti körünk, de egyébként szeretem a barátait is. Viszont mivel nem nagyon beszélünk, nem is ismerem nagyon, nem hiszem, hogy lenne valami. Eleve, ő szélesebb körben felvállalja az orientációját, én csak bontogatom a szárnyaimat.

l/bi

2017. ápr. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az enyém egy nagyon fiús lany. Általában ingben van. En nem tudom eldonteni róla, hogy melyik nemhez vonzódik, de eléggé ugy néz ki hogy a lányokhoz. Nekem nagyon bejon bar beszélni nem merek vele, amiért általában elég rossz kedvem van.
2017. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

Konkrétan nem is ismerem, valahol Amerikában élhet és van barátja (!), de annyira tetszik és folyton a képeit nézegetem/likeolgatom.:(

Egy musical.ly-s videóban láttam először. Fiúnak néztem, majd az egyik barátnőm említette, hogy amúgy ő lány... Na itt meglepődtem, de továbbra is imádtam a mosolyát, a rövid, szőke hullámos hajtincseit, a világos bőrét, pedig nem is ismerem...:D azt a 2-3 videót, amiben benne van, letöltöttem és egy ideig minden nap nézegettem is őket. Mostmár nem, mert inkább az instás képeit nézegetem:D.

Tudom, hogy reménytelen, vagyis ő inkább egy azon kevés dolgok közül, amikhez nem is fűzünk igaz reményeket, mert optimistaként sem láthatunk rá esélyt.:(

2017. ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, az én kiszemeltemre a melóhelyemen akadtam. Igaz én csak diákmelós vagyok, és még csak nem is egy részlegen dolgozunk, de gyakran látom, mivel van ismije ott, ahol én dolgozom.


Magam még javában a 20-as éveim elején járok, ő sokkal idősebb, olyan 40 körül lehet. Legjobb tudomásom szerint van férje, és gyereke is, szóval sanszos, hogy sosem lesz ebből semmi.


Eleinte szörnyen idegesített a beszédstílusa, de mára ez inkább átfordult izgalmassá és vonzóvá.


Szerintem szép nő, jól tartja magát, és érzek benne némi dominanciát, de közben nőies is.


Sajnos lépni úgy sem lépnék, ha tudnám, hogy szabad a pálya :D .. így pedig ... :D

2017. ápr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!