Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tanárnők és orvosnők között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanárnők és orvosnők között miért nincs leszbikus?

Figyelt kérdés
Én mindig a tanárnőkre buktam.
2017. ápr. 19. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak. Csak nem úgy működik ez a dolog, hogy matek órán odamegy hozzád a tanárod és rádordít, hogy ő mármost leszbikus...
2017. ápr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
esetleg mert a növendékük vagy/voltál, és nem akarnak ebből bajt...
2017. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem igaz 😂 A tesi tanárom nálunk leszbikus és mégis szeretjük... Nem homofób kultúrálatlan diákokként viselkedünk hanem elfogadjuk őt úgy ahogy van ❤😊
2017. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Az én párom orvos és leszbikus, rajta kívül van még 1 leszbikus orvos ismerősöm :) de az mondjuk igaz, hogy nem igazán reklámozzák :) amit meg is értek!

A kapcsolatunkat a párommal csak a nagyon de nagyon közeli ismerősök tudják.

2017. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem jó hyen keresgélsz. Ahová jártam középsuliba,ott kapásból tudtam hármat is,meg kitudja még hányan titkolták. Plusz még az igazgatónő is 99% hogy az.
2017. ápr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek leszbikus tanárt. Meg meleget is.

Nyilván nem híresztelik...

2017. ápr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy orvos-beteg vagy tanár-diák kapcsolatban teljesen irreleváns, hogy valaki leszbikus vagy sem, mert a szakmai hozzáértése számít nem pedig potenciális partnerjelöltet vadászik. Éppen ezért nem is fogják ezt elmondani magukról, magánügy. Persze mindig van valaki, aki összefut az utcán veled mikor épp a pároddal radizol vagy valakiről valami miatt kiderül vagy csak megérzi valaki, stb.

Amúgy én tanárnőt és doktornőt is ismerek. Illetve az egyetemen vagyunk páran leszbikus orvostanhallgatók, előbb utóbb mi is orvosok leszünk.

Egyébként ez is két olyan szakma, amiben jelenleg nem dívik nyíltan vállalni. Persze vannak kivételek, de én ezt tapasztaltam eddig általánosságban.

2017. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Én is orvosira járok és ismerek leszbikus oktatót, valamint a legjobb tanárom is meleg volt, mindenki nagyon szerette. Hallgatók között is ismerek több homoszexuálist, én magam biszexuális vagyok. Ez magánügy, nem tartozik senki másra, főleg nem a páciensekre. Azért még szép számban vannak homofób emberek sajnos, szerencsére az egyetemi közegre ez nem jellemző.
2017. ápr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát ezt a sok kapitális baromságot, amit ide írtatok. Mi összefüggés van valaki foglalkozása és szexuális beállítottsága között? És miért kéne ezt reklámozni, mi köze hozzá a betegnek? Pista bácsi, most katéterezünk, de megjegyzem leszbikus vagyok. Teljesen életszerű...
2017. ápr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9-es nem értelek, mi a problémád. Ugyanazt írtam, amit te. Semmi köze hozzá senkinek, és nem mondtam, hogy lenne összefüggés. Csak azt, hogy vannak mert, a kérdezőt ez érdekelte.
2017. ápr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!