Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nálatok mi volt az utolsò...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mi volt az utolsò veszekedésetek oka a párotokkal?

Figyelt kérdés

Az érdekelne még, hogy milyen gyakran szoktatok vitázni a párotokkal, ki az aki gyakrabban kér bocsánatot,ès ki az aki gyakrabban alkalmaszkodik a másikhoz.

Mi èpp "kicsit" összevesztünk a párommal :S persze mint mindig neki van (talàn) igaza :D a vitánk oka az volt, hogy én egyetemista létemre elég sokszor járok bulizni öhm a párom nélkül és ez nem igazán tetszik a kedvesemnek...de mentségemre szòljon, hogy tényleg csak szòrakozok és nem "csajozom" meg ilyenek, de nah...szòval most valamivel ki kell majd engesztelnem őt :D főleg ha szexelni akarok :D de egyébként jól megvagyunk együtt, már vagy 7 hónapja :) a kedvesem 27L én 21L vagyok :)



2017. ápr. 19. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok mit mondani, mivel mi lassan 1,5 év alatt egyszer sem veszekedtünk, de még csak hangos szó, vagy mosolyszünet sem volt :)
2017. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem veszekedtünk még soha a 3 év alatt. Nézeteltérés 1-2X volt, mondjuk úgy 1 óra sértődés után ezt megbeszéltük, de veszekedni nem szoktunk. Bár mi is egyetemista korunkban jöttünk össze, de nekem a szórakozás csak úgy jó, ha ő is ott van
2017. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem nevezném veszekedésnek, inkább egy két órás mosolyszünet. Az oka pedig az volt, hogy eljött egy házibuliba, ahova nem akart jönni- mondtam, hogy ne jöjjön, ha nem akar, mert nem jönnek a barátai- utána meg ott antiszockodott és szenvedett látványosan. Végül meg ő volt felháborodva és nem értette, hogy nekem meg mi bajom van.
2017. ápr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez ciki lesz sajnos megettem a húsvéti csokiját...nem tudtam magamon uralkodni...
2017. ápr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk emiatt állandó veszekedések voltak, én voltam a bulizósabb fél. Általában én kértem bocsánatot, majdnem még azért is, ha ő sértett meg, ezért is lett vége. :)
2017. ápr. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!