Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők! Nektek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők! Nektek milyen a kapcsolatotok a párotok anyukájával?

Figyelt kérdés
Kort is irhattok és hogy mióta vagytok együtt.

2017. ápr. 25. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsés a helyzetünk mert barátnőm anyukája sem szégyenlős fajta, férje mellett (nem barátnőm apja) vannak nőkkel való kalandjai, és ezt meg is beszéljük alkalom adtán 3-an.


2 éve, lassan 2,5 éve vagyunk együtt


Én 23, barátnőm 24

2017. ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon, nagyon rossz. 27/n
2017. ápr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen tèren nagyon szerencsès vagyok, mert baràtnőm szülei nagyon elfogadòak és modern gondolkodàsùak, szòval elfogadtàk, hogy a lànyuk meleg ès azt szeretnék, hogy boldog legyen :) egyèbkènt baràtnőmnek volt pàr elèg rosszra sikerült kapcsolata sajnos, de miòta engem jobban megismertek a szülei ès làttàk mennyire boldogok vagyunk együtt ùgy bànnak velem, mintha a gyerekük lennèk ami kicsit fura de kezdem megszokni :)

Szerencsère az èn szüleim is ilyenek, bàr nekem a pàrom az első nő az èletemben, szòval szokniuk kellett a helyzetet de màra màr ők is elfogadtak minket! Sőt van, hogy az anyukàink együtt kàvèznak, szòval nagyon szerencsèsek vagyunk!

Pàrom 29L <3 èn 25L

2017. ápr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valahogy sose jöttem ki a párjaim anyukáival.Sose kedveltek és mindig a gonosz megrontó voltam aki elferdítette a lányukat ,még ha nem is én voltam az első,bár abban igen,hogy engem mutattak be.
2017. ápr. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyetlen egy anyukával ismerkedtem meg, de vele azért, mert eléggé nyitottnak tűnt, ráadásul tudta a lányáról, hogy leszbi, tehát elég egyértelmű volt, én mit keresek mellette.

Normálisan viszonyult hozzám, sose tett semmire megjegyzést, úgy kezelt, mint a lánya barátnőjét, semmi különös.

2017. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ja és a legnagyobb poén, hogy egy duci börtönőr-nőt képzeljetek el

28N

2017. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!