Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Annyira szerelmes vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szerelmes vagyok, hogy nem tudok elmenni, ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés

a barátnőmmel most jöttünk össze pár napja, irtóra szerelmes vagyok belé és egész nap csak ölelgetném és csókolóznék vele, aminek ugye szex a következménye.

ez volt a harmadik alkalom, hogy lefeküdtünk.

hosszadalmas előjátékot követően mikor "leérek", neki elég 3 perc, hogy elélvezzen.

nekem nem megy, mert csak rá tudok, gondolni, hogy mennyire szép és csodálatos.

valaki volt már hasonló helyzetben?

ti mit szólnátok ha a barátnőtök nem tudna elélvezni.

hogyan mondjam meg neki, hogy nem azért van mert valamit rosszul csinál, csak annyira odavagyok érte, hogy nem tudok elvonatkoztatni és az erotikus tartalmakra gondolni.



2017. ápr. 27. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Szex közben minek erotikus tartalmakra gondolni? :D

Istenem, egyeseknek milyen hatalmas gondjaik vannak... :D

2017. ápr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
csináld ugy h ne gáz legyen hanem folyékony
2017. ápr. 27. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Talán mert pár nap után nem kellene lefeküdni :D ...
2017. ápr. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

teljesen jó úton jársz, élvezd, aszexben nem kell

'elmenni' az ejakuláció nem egyenlő az orgazmussal hanem szimpla bioenergia veszteség (ojas)

Élvezd a szexet ejakuláció nélkül.

Élvezd a pillanatot, ez a tantra szexuális kontinencia, az ember természetes szexualitása.

2017. ápr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!