Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ti elmondanátok ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elmondanátok ezt a párotoknak?

Figyelt kérdés

Nem igazán szeretném részletezni a dolgokat, de fiatalkoromban volt sajnos egy nagyon rossz szexuális élmènyem egy fèrfivel... megerőszakoltak. Lassan sikerült tùl tennem magam rajta, amennyire ezen tùl tudja az ember magàt tenni. Persze vannak gondjaim a szexben, nehezen oldòdom fel...nem szeretnèm rèszletezni, viszont most összejöttem egy fantasztikus lànnyal, de nem mertem ezt neki még elmondani. Kicsit fèlek attòl, hogyan reagàlna rà. Tudom hogy egy kapcsolat a bizalmon ès az őszintesègen alapszik, de eddig ez a törtènet nem csak a szexuàlis èletem, hanem a kapcsolataimat is tönkretette, önbizalomròl ne is beszèljünk. Szòval tudom, hogy az előző partnereim nem pont ez miatt hagytak el ès, hogy nem haragudtak ràm, de nem szeretem mikor valaki szànakozva nèz ràm vagy szex közben nem tud hogy viselkedni...ha viszont nem mondom el ès hùzom a szexszel az időt, azt hiszi vele van gond, amit szintèn nem akarok...ti mit tennètek a helyemben? Esetleg hogyan reagàlnàtok egy ilyen dologra? Elhagynàtok ez miatt?

23LL


2017. ápr. 30. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mikor volt ez a rossz élményed azzal a férfivel, mennyire fiatalon? Sajnálom egyébként.
2017. ápr. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen elnondanám.
2017. ápr. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy egy véglény megerőszakolt, nem a te hibád, de sajnos nem tudsz változtatni rajta.

Az egyetlen, amit tehetsz, hogy nem hagyod, hogy az életedre telepedjen és őszintén beszélsz róla a partnerednek.


A lényeg, hogy őszintén beszélj róla, mondd meg, hogy nem sajnálatot vagy szánalmat akarsz, csak egyszerűen ezmiatt a kapcsolatod elején (amíg ki nem alakul a bizalom), több a gátlásod, mint az átlagnak.

Nem hiszem, hogy van olyan értelmes ember, aki ezt nem érti meg.

2017. ápr. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Èn 15 èves voltam mikor megerőszakoltak, nem tudtam magam tùl tenni rajta, ahogy te is ìrtad nem voltam kèpes valakivel kapcsolatban lenni, a szexről pedig ne is beszèljünk...aztàn összejöttem a mostani pàrommal aki nagyon türelmes volt, megèrtő ès segìtőkèsz! Ha valaki igazàn szeret ès fontos vagy neki az nem fog egy ilyen dolog miatt elszaladni! Ha elfogadsz egy tanàcsot, lehet hüly*n fog kijönni a dolog, de èn a baràtommal az első szexnèl amit igazàn èlveztem, mikor eltudtam felejteni azokat a gondolatokat ès dolgokat amik règen törtèntek, ès tènyleg egy olyan igazi fenomenàlis szexben volt rèszem mint amit minden ember megèrdemel...szòval akkor volt mikor előtte elszívtunk egy kis füvet..persze nem sokat de jòl feloldòdtam tőle ès a jò emlèkek, közös jò szexuàlis èlmènyek segìtenek majd jobban tùltenni magad rajta! Kìvànom, hogy talàld meg valaki mellett a boldogsàgot! Ès ne felejtsd el, a boldogsàgot mindenki megèrdemli! Nem a te hibàd ami törtènt! Ha szeretnèl beszèlgetni nyugodtan ìrj privit! 28L
2017. ápr. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem hagynám el emiatt a páromat. Megbeszélném vele, hogy mit, hogyan szeretné hogy csináljak. Egyáltalán nem néznék rá szánakozva.

Szerintem mondd el neki. Erről egyáltalán nem tehetsz.

2017. ápr. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom azt mondani, hogy nem sajnálnám a barátnőmet, ha megtudnék róla valami ilyesmit. Biztos vagyok benne, hogy nekem is fájna, hiszen olyasvalaki bántalmairól van/lenne szó, akit az életemnél is jobban szeretek. Ettől függetlenül meg akarnám beszélni vele, hogy milyen bánásmód esne jól neki, és ha viszolyogna a túlzott finomkodástól, akkor nyilván próbálnék minél inkább elvonatkoztatni a múltjától.

Annyi biztos, hogy nem szakítanék. Szerintem mindenképpen mondd el a barátnődnek, ő sem fog. Jobb, ha tisztában van vele, hogy mire kell odafigyelnie veled kapcsolatban.

2017. ápr. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nagyon aranyosak vagytok!

#1

16 èves voltam, nem ismertem a fèrfit. Edzésről tartottam hazafele mikor megtörtént...

2017. ápr. 30. 23:17
 8/14 anonim ***** válasza:
Mindenképp mondd el. Ha nekem ilyent mondana el a barátnőm, biztosan nagyon türelmesen viselkednék vele, de ha csak húzná szó nélkül az időt, attól előbb hagynám el. Sosem hagynék el senkit sem ilyesmiért. Sőt, szerintem ez még hozzáadhat ahhoz is, hogy még gyengédebb és szeretet teljesebb lennék. :)
2017. máj. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha már túlléptél rajta akkor nem zavarna.De ha folyton csak erről szólna a kapcsolat,folyton csak a búskomorságot sugároznád,mint egy energiavámpír lehet én is megunnám előbb-utóbb. Persze nyugodtan mondd el, de tényleg dolgozd fel rendesen mielőtt kapcsolatba kezdesz.Pl.ettől miért nézne rád valaki szánakozva?Max.együttérez veled,sajnál,de ez messze áll a szánalomtól.És miért nem tudsz feloldódni a szexben?Szerintem a barátnőd,akit te is fantasztikusnak nevezel nem fog erőszakosan bánni veled,és mégcsak nem is férfival szeretkezel,hogy eszedbe jutassa.


Ne érts félre,nem téged okollak vagy ilyesmi,neked is jobb lenne ha elfelejtenéd ez a dolgot.Ahogy írtad is nem emiatt mennek tönre a kapcaolataid,hanem az rád tett hatásai miatt.El hiszem,hogy nehéz,de a saját érdekedben túl kéne lépned.Pszichológushoz jársz?

2017. máj. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
En is a pszichomókust ajánlom.
2017. máj. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!