Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nektek vagy a barátnőtöknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek vagy a barátnőtöknek is vannak fura fétisei? Vagy mit szeretnétek kipróbálni leginkább?

Figyelt kérdés

Persze gondolom mindenkinek vannak perverz vágyai amit szeretne előbb utóbb átélni és kielégíteni...

Az én párkapcsolatomban, a barátnőm hatalmasakat élvez, ha a konyhában csináljuk. Nem tudom miért, engem kicsit zavar, hogy ott eszünk stb de ha ez a vágya, és komolyan ha a hálóban kezdjük és lassan átviszem a konyhába már remeg az orgazmustól :D a másik kicsit fura kérése a nyilvános szex, amitől kicsit félek...volt valakinel ilyenben része? Gondolok itt strand, próbafülke stb...?

Engem a bilincs és az, hogy azt csinálhat velem amit csak akar az ami lázba hoz :D

Ti hogy vagytok az ilyenekkel? Kor is ìrjatok légyszi :) 22LL a párom 25LL



2017. máj. 5. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hű ez jó :D Mi is a konyhában, de leginkább a konyhapulton űzzük az ipart, vagy a földön, bár nem tudom nekem mindegy lenne. Imádom a párom kezeit, hogy vékony kis eresek, és azt nyalogatni, bekapni meg ilyenek. Például azt szeretem az aktus közben, hogy a vállamra nehezednek a combjai, a hajamat széttúrja és hasonlók. A nyilvános dolog sosem jutott eszünkbe, még egy csókot sem váltunk közösségben. Én 32, ő 24 éves :)
2017. máj. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Húha, nálunk elég tág a paletta ilyen téren. :D

Mindketten eléggé mocskos fantáziával vagyunk ellátva. A párom pl. szereti a kezeim is és a lábaim is simogatni, az ujjaim akár szopogatni is és ezzel kikészít engem is. Mi nyilvánosan is provokáljuk egymást, már sok helyen a puncimba nyúlt és akkor fogjam vissza magam... :D Ezen kívül mindketten uralkodó típusok vagyunk és mindig tudom, hogy melyikünk lesz épp a domináns az adott aktusnál, nagyon érezzük egymást ezen a téren is. :) Én kifejezetten szeretem, ha erőszakos velem. :)

25 és 38 évesek vagyunk.

2017. máj. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Odáig vagyok a szépen gondosan borotvált, szőrtelen punciért, tisztára beindulok tőle, de úgy kb. ennyi.

A szexi fehérnemű jut még eszemben, de az szerintem mindenkinél "fétis".

26L

2017. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
En szeretnem ha eroszakosa(bba)n bannanak velem,nagyon felizgat,de sajnos akikkel eddig voltam nem akarták. Pedig azért egy kikötözést vagy hasonlokat el tudnék viselni:))
2017. máj. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!