Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem fura ha valaki ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura ha valaki ilyen sűrűn maszturbál?

Figyelt kérdés

Minden nap, de van hogy napi többször is. Tegnap például háromszor

Ti milyen sűrűn szoktatok?



2017. máj. 6. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%

mennyi idős?

am ha akkora libidója van miért lenne fura?


24F

2017. máj. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

18 éves. (én is)

Kicsit rosszul érzem magam, mert én van hogy "kibírom" egy hétig, nem is igénylem a masztit annyira mint ő.

2017. máj. 6. 09:42
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Nálam hangulat függő meg hogy milyen stressz alatt álok. De 1-2 naponta 1x szoktam. 19/f
2017. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Ez nálam is ha hangulatfüggő. De általában napi 1-szer szoktam. Van, hogy többször, de olyan is előfordul, hogy 2 napig semmi (meg persze menstruácó alatt se szoktam). Egyébként szerintem nincs olyan, hogy valaki túl gyakran sokszor csinálja. Ha kívánja és szüksége van rá, akkor nem tud vele mit csinálni, neki ez a normális
2017. máj. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Egyáltalán nem.
2017. máj. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
Nem egeszseges.
2017. máj. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6%
Napi 10-15 kb. 34F
2017. máj. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nőknek céloztam a kérdést:) leszbikus kérdés.

Azért azzal tisztában vagyok hogy a férfiak általában jobban igénylik a masztit:)

2017. máj. 6. 10:47
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
napi 10-15... :D nem a rántások számára voltunk kíváncsiak! :P
2017. máj. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

Egyrészt van aki igényel többet nőként is, tehát önmagában nem fura. Másrészt stressz, egyéb frusztráció alatt előfordul, hogy valakinek megnő az igénye, ami viszont nem biztos, hogy jó, de ez sem a maszti miatt, hanem az okaival van baj.

Én családi gáz dolgok miatt viszonylag keveset tudok együtt lenni a barátnőmmel, így van, hogy viszonylag sokat masztizok, mert sok a kihagyás. Illetve a vizsgaidőszaki stressz szokott még ilyen hatással lenni rám.

Ha van kapcsolata, akkor az is előfordulhat, hogy ott nem kielégítő a szex, amit így vezet le.

A hosszan fennálló stresszes dolgoktól viszont gyakran válhat valaki orgazmus/maszti függővé, ami nem egy jó dolog. Ugyanolyan rossz, mint bármilyen másik függőség.

A napi három mondjuk kicsit aggályos.

De önmagába nem mondanám furának. A háttér okokból lehetne eldönteni, hogy elfogadható/sem, de azokat meg nem ismerem.

Én milyen sűrűn? Ingadozó, akár napi több, akár hónapokig semmi is előfordul nálam.

2017. máj. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!