Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A barátnőm NAGYON csúnyán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm NAGYON csúnyán beszél. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
És szinte folyamatosan,nemcsak ha ideges,vagy ilyesmi,a hétköznapi beszédébe is teljesen átment.Bármiről beszél a legnagyobb természetességgel tűzdeli tele a mondandóját trágár kifejezésekkel.Amikor az anyámnál voltunk ott sem zavartatta magát,ami elég kínos volt.

2017. máj. 23. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy már észre sem veszi. Beszélj vele!
2017. máj. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legelső lépés hogy elmondod neki. Nekem is a párom rondán beszél, sajnos ez a kollégiumi környezet teszi vele, de már kevesebbet teszi azóta hogy megkértem rá figyeljen oda.

20L

2017. máj. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki,hogy túl sokat káromkodik,azt mondta kit érdekel.
2017. máj. 23. 22:38
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Arról csak akkor lehet leszokni ha az ember le is akár szokni(bár én is rondán beszélek és le akarok szokni de olyan régóta van ez így nálam, hogy szinte lehetetlen, lehet hogy a barátnődet ez is befolyásolja?)

De ha ő így áll hozzá, hogy nem akar akkor valószínűleg nem is fog...azért említsd meg neki, hogy a szüleid előtt türtőztesse magát mert számodra ez kellemetlen, ha szeret és vagy számára elég fontos akkor legalább megpróbálja.

2017. máj. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Én nem tolerálom az alpáriságot, biztos nem lenne közöm ilyen gyökérhez.
2017. máj. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%

"Már mondtam neki,hogy túl sokat káromkodik,azt mondta kit érdekel."


Az viccesebb lett volna ha azt mondja hogy "sz**rok rá, és b***zdmeg?" :DD

2017. máj. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#4,Azért ne gyökérezz le másokat ismeretlenül.
2017. máj. 24. 07:25
 8/8 anonim ***** válasza:
19%

7

Igaz, talán a kretén a megfelelő szó arra aki anyád előtt folyamatosan káromkodik, mutatva hogy mennyire leszarja őt is meg mindent.

Madarat tollárol.

2017. máj. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!