Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lány transzneműek? .

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mogyoroka kérdése:

Lány transzneműek? .

Figyelt kérdés
Sziasztok...olyan embereket keresek akik nők de transznémű férfiak akarnak lenni esetleg azok...csak lenne pár kérdésem hozzátok mert az én párom is nő de ferfi transznemu...irjatok privagba koszonom☺
2017. máj. 25. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

What? Mit akarsz megtudni, ha a párod is transz? Miért nem kérdezel tőle? Nem mered? :D

Communication lvl 2017...

2017. máj. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miert ne mernem?...az masik dolog h nem mond semmit...masreszt meg ha nem tudsz ertelmes valaszt adni a kiirt kerdesekre stb akkor ne irj ide kosz
2017. máj. 25. 13:19
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

Ha nem tudsz értelmes kérdést kiírni, akkor ne tedd ;)

Ha meg párod nem egy szószátyár, akkor mit akarsz megtudni, amit csak privátban lehet kérdezni? Tudtommal azért van ez az oldal, hogy anonim feltedd a kérdésed, mindenkinek. ;)

2017. máj. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Figyelj csak ide az en kerdesem ertelmes volt az mar nem az en gondom hogy a te szellemi szinted nem birja fel fogni a szinvonalat (; attol hogy azt kertem hogy privatban irjanak attol a kerdesem meg mindenkihez szolt...azert irtam hogy privatba irjanak mert a transznemuek nagy resze nem szeret errol nyilvanosa beszelnk es masreszt senkinek semmi kkze ahoz hogy mi mit irunk...mert ez 1 elegge kenyes tema...ennyit errol...es mondtam mar hogy ha nem tudsz ide hasznosat irni akkor ne is irj ide...nekem meg nincs idom szellemi csatakra ilye emberekkel...szevasz
2017. máj. 25. 14:12
 5/11 anonim ***** válasza:
20%

Akkor írok valami hasznosat, amit napi szinten kellene forgatnod :) csak azért, hogy mások is megértsenek. ;)

[link]

Így majd jobb lesz :) feltéve, ha használod is :D

2017. máj. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Érdekes, bennem van annyi értelem, hogy feltudjam fogni, hogy mit szeretne megtudni a Kérdező. Vagyok olyan fejlett, hogy megértsem az ékezet nélküli szöveget is, ahogy a vessző nélküli szöveget is.


Aztán a másik az, hogy ismersz egy transzneműt, az még közel sem jelenti azt, hogy mindegyiket ismered. Ők csak sokadsorban transzneműek, első sorban emberek, emberi érzésekkel, felfogással, világlátással, stb. Attól, hogy a párja mond x - et, egy másik transznemű mondhat y - t.


Tudom, hogy ez a Gyakorikérdések, és itt az alapszabály, hogy kötekedjünk a kérdezőkkel, és a kommentelőkkel, de én bárkinek nyugodtan szívvel ajánlom, hogy rúgja fel ezt a szabályt! Hidd el, hogy sokkal többet érsz vele, ha normálisan megkérdezed a szerencsétlen Kérdezőt. Ha mást nem, talán akkor meg is tudnád érteni, hogy miért kíváncsi erre. Arra is meglehet ám normálisan kérni, hogy figyeljen jobban az írására. Mennyivel intelligensebb, szimpatikusabb lennél bármelyik olvasó szemében, mennyivel szívesebben állnának szóba veled. Én is voltam hasonló, mint te, vagy talán rosszabb is, csak egy ponton leültem, és elgondolkodtam a dolgokon. Neked is ajánlom végig gondolni a leírtakat.


Természetesen az 1,3,5-ösnek rizsáztam ezt le, ne haragudj az offért Kérdező! Én sajnos nem tudok segíteni neked a témában, de remélem sikerül nyitott levelezőtársakat találni :)

2017. máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Vegre 1 ertelmes ember...koszi..
2017. máj. 25. 16:29
 8/11 A kérdező kommentje:
Még te kuldod nekem a helyesirast??😂😂...hat szanalmas vagy konyorgom...attol h valaki gyorsan ir es hivazik kozben az nem azt jelenti hogy nem tud helyesen irni (;...az en helyesirasomon konnyen lehet segitenk de a te szellemi szinteden mar semmi nem segit 😏
2017. máj. 25. 17:12
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha transznemű férfi a párod, akkor semmiképp se nevezd "lány"-nak, "nő"-nek, mert ez kivétel nélkül sértő nekik. Jó, tudják, hogy biológiailag azok, de a párjuktól elfogadást igényelnének.
2017. máj. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudom ez igy is van en el fogadtam ot sosem ereztetem vele hogy o igazabol biologiailag no...
2017. máj. 27. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!