Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehet egyszerre utálni és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre utálni és szeretni valakit?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy hetero lányba.. ő tudja is ezt, de nem tudja viszonozni..imádom és gyűlölöm őt egyszerre..Pedig tudom, hogy nem tehet egyikünk sem az érzéseiről..

19/L/L



2017. jún. 4. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért szereted mert szereted,utálni nem utálod csak dühít,hogy nem viszonozza az érzelmeid
2017. jún. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Persze,például engem mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni!:)
2017. jún. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet, tapasztaltam. Viszont nem hinném, hogy a te esetedben erről van szó.:D
2017. jún. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
próbálsz valami különlegeset beleképzelni a szerelmedbe a lány iránt, ahelyett, hogy próbálnád elfelejteni... szánalmas
2017. jún. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Igazából nem lehet,ha úgy érzed utálod,akkor már nem szeretheted igazán.Ez már csak egy átmeneti állapot,lassan egyre kevésbé fogod szeretni és átveszi a kettős érzés helyét az utálat,közömbösség.Én is így voltam, évekig szerelmes voltam egy heteró nőbe.Nem is ismerkedtem mással,hiába tudtam,hogy nem fogja viszonozni.Egy rossz gondolatom nem volt róla,számonra szent volt.Aztán pár év után szép lassan belefásultam a háttérbe húzódásba, de nem tudatosan, hanem elkezdtem másképp érezni iránta.Arra,hogy utálom még nem is gondoltam,nem hogy kimondjam, de lassan elkezdtem észre venni a hibáit és nem volt már kedvem találkozni vele és körberajongni.Mikor elkezdtem felfigyelni más nőkre is,akkor éreztem úgy,hogy egyszerre szeretem és utálom,de ez az érzés nem tartott soká. Onnantól,hogy megismertem a mostani barátnőmet egyre inkább utáltam,végül megszakítottam vele a kapsolatot,ekkor már egyáltalán nem szerettem,de nem is utáltam inkább közömbös lett. Nálad is ez lehet a helyzet, kedessz kiábrándulni belőle, a felejtés első fázisában jársz.Ez jó dolog,ez az érzés kb.a mélypont,ettől csak jobb lesz ahogy telik az idő.

23/L/L

2017. jún. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

#5, szerintem nem feltétlenül van úgy, ahogy mondod. Én éveken át éreztem ezt a kettősséget a volt szerelmem iránt. Valószínűleg azért, mert valójában szerettem, de állandóan bántott, volt, hogy szándékosan is, emiatt haragudni kezdtem rá, de legfőképpen magamra, amiért elviseltem.

Elég bonyolult dolgok ezek sajnos.

2017. jún. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aki szerint ez fura, az nem tanulta irodalomból az Odi et amót? (9. osztály) Vagy Ady Endrénél az ambivalens szerelmet, amit Léda iránt érzett? (Héja nász az avaron, 11. osztály) Az utálat-szerelem oximoron érzés igenis létező jelenség, sőt az első szerelmemnél (azóta se volt más) én pont ezt éreztem.

Teljesen normális, sőt kellő kritikus gondolkodással belátható, hogy a te esetedben ez logikus eredménye a szituációnak.

2017. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!