Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok akik sportolnak csapatb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik sportolnak csapatban, volt már valamilyen leszbikus élményetek csapattársaitokkal?

Figyelt kérdés

2017. jún. 7. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Középsuliban jártam röplabdázni, elég jó fej csajok voltak. Egyszer a zuhanyzóban végig teszteltük egymás mellét, de ezen kívül más nem történt. Azt hiszem, csak én voltam leszbikus közöttük.
2017. jún. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Úszás után egymást fogdostuk a zuhanyzóban. Nagy röhögés volt, semmi komoly nem történt. Engem viszont az egyik barátnőm hátulról átkarolt és két ujjal benyúlt a puncimba. Egyből elugrottam, de utólag hagynom kellett volna magam. Elég durva, de jól esett ahogy a többiek előtt nyúlt belém. 21L
2017. jún. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az egyik lánnyal rendesen megmosdattuk egymást a többiek előtt,csók is volt. De egy fogadás miatt amit elveszettünk.

Modjuk nekem amúgy is bejött a lány mert bi vagyok.

Neki nem tetszett annyira.

2017. jún. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Focizok és a csapat közel háromnegyede queer :D

3-4 pár is van köztünk, én is randiztam már 2 csapattársammal, de soha többet :D


20/l/l

2017. jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Focizom, de semmi ilyen nem volt még csapaton belül. Pedig van egy leszbikus lány, de neki is van barátnője, aki amúgy nem csapattag.
2017. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én teniszeztem, no és miután volt valami kinek ki a példaképe dolog (nekem eg leszbi) meg amúgy is fiús vagyok nagyon, mindneki levágta. Egyszer egy lánnyal, aki amúgy nagyon bejött nekem, összefutottunk a kihalt öltözőbe és falnak löktem, hogy akkor most adjon egy csókot. Nagyon élveztüknamúfy, de nem tartott sokáig mert idősebb voltam és közben az ország másik oldalára kellett mennem egyetemre.
2017. jún. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csókok voltak,de inkább kíváncsiság mintsem valódi leszbiség.
2017. jún. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Élvezkedünk, Élvezkedünk? 😂
2017. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!