Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehet esélyem egy nőnél,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy nőnél, akinek eddig csak nőies barátnői voltak, ha én butch vagyok?

Figyelt kérdés

2017. jún. 12. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle :)
2017. jún. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát van aki elején lepattint, ha azt mondod fiús vagy, tapasztaltam sajnos :D de a barátnőm is pl. nőies nőkre bukik, mégis összejöttünk, sőt látni sem akar engem lányosan :D

ez azért sok mindentől függ... belső tulajdonságok megfognak-e, igényesség meg mindenképp fontos

2017. jún. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát én külsőre elég fiús vagyok, de természetesen ápolt. Ő full nőies, és az eddigi barátnői is azok voltak. Annyira jól még nem ismerjük egymást, de nagyon tetszik és komolyan érdekel.Igazából erre lennék kíváncsi, hogy a külsőségeket egy ilyen nőnél is ellensúlyozhatja-e a belső, mert attól,higy fiús vagyok még rendes lennék vele és szeretném:-) Nem tudom mit gondolhat rólam, futólag voltunk bemutatva egymásnak,alig pár szót váltottunk még:-)
2017. jún. 12. 19:54
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Nemtom mért lenne gond, ha hentes vagy. De ezt kiírhattad volna magyarul is.
2017. jún. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát barátnőm azt mesélte még, hogy egy másik fiúsabb lány próbálkozott nála azzal, hogy mindenhol előreengedi meg tipikus férfi szerepet nyomott volna a leányzó, aztán az idegesítette. Szerintem a nőieseknek sokszor ezért baj az ilyesmi, mert a legtöbb fiús ilyesmivel próbálkozik és bele sem gondolnak, hogy olyan kapcsolatban is lehet teljesen egyenlő a két fél. Mondjuk ebbe a fiúsak sem gondolnak bele szóval. :D
2017. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Fú tök őszintén, nem unjátok még ezt a kérdést? :( Naponta van ilyen, hogy ki szereti a fiús, ki a nőies lányokat. Nem siemrjük a másik felet, nem tudjuk mit gondolhat, vag bejön neki, vagy nem.

Kérdező, ha a másiknak nem jönnek be a maszkulin vonások, akkor ha a fejedebn pörögsz, akkor se lesz belőle semmi. Nekem pl. nem jönnek be a fiús lányok, nekem kell, hogy legyen a másikban egy kis nőeis báj, kacérság, tűz, legyenek meg a szép kerek formák. Szó nincs arról hogy egy kikent-kifent csinibaba legyen, nagy mellekkel és fenékkel, smink stb., egy nő ugyanolyan szép egy pólóban-farmerban is, smink nélkül. Csak legyen nő külsőre és belsőre is.

Akárhány butchot én láttam, a legtöbbnek mondjuk egész korrekt stílusa volt, belsőleg is biztos egy tündérvirág, csak nekem állandóan az a benyomásom van, hogy egy tinifiúra hasonlít szinte mind. Nem tehetek róla. Nem bántásnak szánom amúgy, félre ne értsd.

Általánosságban meg igaz, hogy ismerd meg és aztán eldől, van-e esélyed, tökmindegy, ki milyen nemű vagy stílusú.

2017. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
Ezt mi nem tudjuk neked így megmondani. Engem például semmiféle férfias tulajdonság nem vonz egy lányban szóval nálam semmi esélye nem lenne egy fiús lánynak. De nem biztos hogy ezzel ő is így van, bár elég sanszos ha eddig csak nőies nőkkel járt.
2017. jún. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!