Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyi esélyem van arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roki san ^^ kérdése:

Mennyi esélyem van arra, hogy valaha is legyen barátnőm?

Figyelt kérdés

Még nem találkoztam olyan lánnyal aki leszbikus, ill. Biszex, és mondjuk szereti a rockot, kpopot metált,animét néz,vagy irodalom iránt érdeklődik.

Sőt. Hiába keresek, egy ilyen szexuális beállítottságú lányt sem találtam. Ötletek , hogy hol keressek?.



2017. ápr. 23. 21:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%

nem kell feltétlenül ugyanolyan érdeklődési körrel rendelkeznie, sőt, jó, ha tágítjátok egymás érdeklődési körét

és mivel nem vagyok leszbi, ezért nem tudom, hol találhatsz, abban segít más

2017. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Igen, én sem úgy értettem, hogy feltétlen ezt kell szeresse. Csak mondjuk egy jellemző akár jellemző rá ..etc.

(Köszi ^^)

2017. ápr. 23. 21:31
 3/22 anonim ***** válasza:
Az ellentétek sokszor vonzzák egymást:D tehát bármi megeshet...
2017. ápr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
15%
Előbb utóbb kinövöd ezt a hülye animés korszakot és akkor már nem lesz ilyenekkel gond
2017. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
én szeretem a rock zenét, illetve az animét is :)
2017. ápr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Vannak jó kis meleg bulik, ott lenne lehetőséged ismerkedni. ( Én is voltam már olyanban, hetero létemre , és mindenhogy király:D)
2017. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Én pl ilyen lány vagyok XD

De a közvetlen környezetemben is van ugyanilyen biszex lány is pl.

2017. ápr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólókkal, illetve veled is, mert azért jó, ha valamiben egyezik az érdeklődési kör.:) Sajnos abban nem tudok segíteni, hogy hol keress, abban viszont biztos vagyok, hogy van olyan lány, aki az általad említett dolgokat szereti. Rock és metál terén nem tudok nyilatkozni, de nem látom akadályát, hogy ne legyenek köztük leszbi/bi lányok. Kpop rajongók vannak (és nem kevés), ahogy az irodalom és az anime iránt érdeklődők között is kell, hogy legyenek. Úgyhogy van esélyed, ne aggódj!:D
2017. ápr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Uu pont van egy ilyen lany oszt tarsam illik ra amit le irtal fullra es joba vagyok vele ha szeretned elkuldom a fbjet 🙂
2017. ápr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ilyen csajoknál - úgy láttam - nem ritkák a biszexek.
2017. ápr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!