Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol és milyen eseményeken...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és milyen eseményeken szoktatok párként megjelenni?

Figyelt kérdés
Mióta vagytok együtt,és mennyi idősek vagytok?

2017. jún. 17. 08:33
 1/9 A kérdező kommentje:
És mi szokott lenni az emberek reakciója?
2017. jún. 17. 08:35
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi most költöztünk össze, a munkahelyünkön még nem tudják, így ott nem párként jelenünk meg.A családjaink tudják, de az enyémek nem jól reagáltak, ha ott volttunk folyton beszólogattak és megjegyzéseket tettek a páromra, úgyhogy már nem nagyon látogatjuk őket. A párom anyukája és nővére rendesek hozzánk, ott nyugodtan megjelenhetünk párként.Van néhány barátunk ahol szintén.De vannak olyan ismerőseink akik rögtön kötekednek ha együtt látnak, őket igyekszünk kerülni.Az utcán nem fogjuk meg egymás kezét,maximum arcra adunk egymásnak puszit. Ha hivatalos ügyet intézünk.pl.mikor közös számlát nyitottunk,vagy nyaralásnál szobát foglalunk ott nem titkoljuk, hogy pár vagyunk. Itthon néha nagyot néznek, de hivatalos helyen még nem kaptunk megjegyzést, külföldön nem csodálkoznak.

27/N,a párom 28/N

2017. jún. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Mi most költöztünk össze, a munkahelyünkön még nem tudják, így ott nem párként jelenünk meg.A családjaink tudják, de az enyémek nem jól reagáltak, ha ott volttunk folyton beszólogattak és megjegyzéseket tettek a páromra, úgyhogy már nem nagyon látogatjuk őket. A párom anyukája és nővére rendesek hozzánk, ott nyugodtan megjelenhetünk párként.Van néhány barátunk ahol szintén.De vannak olyan ismerőseink akik rögtön kötekednek ha együtt látnak, őket igyekszünk kerülni.Az utcán nem fogjuk meg egymás kezét,maximum arcra adunk egymásnak puszit. Ha hivatalos ügyet intézünk.pl.mikor közös számlát nyitottunk,vagy nyaralásnál szobát foglalunk ott nem titkoljuk, hogy pár vagyunk. Itthon néha nagyot néznek, de hivatalos helyen még nem kaptunk megjegyzést, külföldön nem csodálkoznak.

27/N,a párom 28/N, 1,5 éve vagyunk együtt.

2017. jún. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Friss kapcsolatunk van és szülők meg család előtt nem jelenünk meg még együtt, de máshol mindenhol párként futunk. A barátainknál ez teljesen oké. Inkább az olyan helyzetek tudnak kellemetlenséget okozni, mikor pl. esküvő van és idősebb emberek is ott vannak. Eleve feltűnőek vagyunk, meg még az, hogy egy pár... Pedig nyilvánosan szinte semmit sem teszünk a kézfogáson, néhány érintésen kívül. Én 30 vagyok, ő pedig 42.
2017. jún. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Mi már együtt élünk 4 éve, de 6 éve járunk. A családi összejövetelekre nem igen járunk el, az ém családom nagyon nem tudja ezt tolerálni, a pároméknál még át is karoljuk egymást, baráti társaságban is vállaljuk egymást. Egy helyen dolgozunk, ahol semmit sem tudnak, csak, hogy elvagyunk, de persze vannak kollégák akikkel jóban vagyunk, ők tudják. Mikor esküvőre meg buliba megyünk ne nagyon izgat engem a téma, maximum nem érünk egymáshoz kisebb gyerekek előtt. Ki tudjuk bírni. Az utcán néha átkaroljuk egymást, ha sötét van este maximum akkor fogjuk meg egymás kezét. Én 28, párom 39.
2017. jún. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi 3 ève vagyunk együtt a párommal ès 2 ève èlünk együtt. Külföldön élünk ìgy mindenhol párkènt jelenünk meg. Eddig nincsenek rossz èlmènyeink ebből kifolyòlag. Utcàn fogjuk egymàs kezèt, arcra puszi de nem szoktunk csòkolòzni meg ilyenek. Szerencsère elfogadòak az emberek. Magyarorszàg màs tèszta, ha otthon vagyunk akkor csak a csalàd/baràtok előtt vàlaljuk fel egymàst. Utcàn nem, szòrakozòhelyen sem igazàn. Ez kicsit rossz ès fura, de ìgy szoktuk meg.

25L párom 31L

2017. jún. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 titkoskert ***** válasza:
100%

Mi lassan 7 éve vagyunk együtt.

Van egy közösen vállalt kis Babszemünk. A mindennapi életben is párkent viselkedünk (Pest agglomerációjában lakunk).

De diszkréten. Nem fogjuk meg egymás kezét, csak nagyon ritkán. Nem viselkedünk kirívóan. A közösség elfogadott minket. Beilleszkedtunk, szomszedok jofejek.

Az én családom katolikus, nem fogadnak el minket. Anyut néha meglatogatom, es ezzel en le is zartam a csaladi kapcsolataimat.

A Párom szülei jo fejek, lazak, sokszor felmegyunk unokazni☺️

Mi bejelentett elettarsi viszonyban vagyunk jogilag, ezért nyilt lapokkal jatszunk hivatalos ugyeknel, nem érdekel minket, ki mit gondol. Egyéni szociális probléma 🤣

2017. jún. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is elég frissek vagyunk, de ez a legőszintébb, legérettebb kapcsolatom eddig. Utcán kézen fogva megyünk, igyekszünk nem provokàlni senkit, de annyira jó érzés fogni a kezét. :) Nyàladzó férfiak szoktak bámulni, de más gond nincs ebből. Baráti összejöveteleken egyértelmű. A pàrocskàm munkahelyén volt egy rendezvény, oda engem is meghìvtak. Maximálisan toleráns volt mindenki, de az az információ nem elhanyagolható, hogy külföldön van a munkahelye, nem a tipikus magyar szűklàtókörűség fogadott. Ősszel pedig lesz egyik barátnőmnek az esküvője, oda is ketten vagyunk hivatalosak. Ez nagyon nagy öröm számomra. :) Én a munkahelyemen nem vállalom, mert egyrészt nem rég dolgozom itt, másrészt elég homofóbok páran, emiatt nem szeretnék hátrányba kerülni. Közös családi ünnepeket nem is fogjuk erőlteti sosem, egyikünknek sem olyan a kapcsolata a saját családjával, nem hogy még a másikéval kellene jól kijönni. Hehe.. esélytelen. 34,26
2017. jún. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak szükebb-tágabb családi/baráti eseményeken.

Mert senkinek semmi köze hozzá. Ha valaki nagyon érdeklődik akkor annyi hogy kapcsolatba vagyok. Ha olyan viszonyban vagyunk akkor talán megmondom,hogy lánnyal.

Teljesen elfogadnak,volt aki nehezebben kezelet,de nem problémázott sokat.


A munkahelyem az munkahely abszolut kizárom a magánéletemből.


ÉN:27B/N Ő:23L/N

2017. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!