Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ez gáz? Ti hogyan ismerkedtek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gáz? Ti hogyan ismerkedtek? Hogy találkoztatok a párotokkal?

Figyelt kérdés
Gáz,ha még nem volt senkim? Sose akar összejönni, és nem egoból, de csúnyának sem mondanám magam... Ez hogy működik? Neten érdemes?

2017. jún. 19. 17:23
 1/7 A kérdező kommentje:
16/L/Bi
2017. jún. 19. 17:25
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Hát most mondanám hogy várj mert biztos lesz valaki de én még csak 15 leszek és már 2 barátnőm is volt de ne folyton ez járnon a fejedbe mert én is úgy jöttem össze az első barántőmmel hogy nem is gondoltam arra hogy mi lenne ha l... Szóval sztem ne aggódj emiatt.
2017. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én mikor suliba jártam mindig volt barátnőm addig nem foglalkoztatott ez a kérdés inkább most hogy dolgozok nagy erőket kell befektetnem hogy legyen valakim mert kevés az időm és energiám buliba is szoktam volt már sikerem de vagy csak egyéjszakás vagy csak csók és tánc interneten is próbálok de nagyon sok beteg ember van ott vagy negativ vagy szemániás bar ezt a nők mondják inkább én örülnék ha sok szemániás nő lenne fenn a társkeresőkön :DDD na jo azért nem. meg mostanában csak kiszoktam menni várost nézni és aki tetszik vagy kedvesen néz rám azt megszólittóm és vagy csak elbeszélgetek vele vagy meghívom valamire vagy csak facen felveszem és folytatjuk aztán vagy lessz belőle valami vag nem egyébként már 6 hónapja keresek párt de nem sikerült komoly kapcsolatra szert tennem csak 3 4 hhetes vagy hétvégés kapcsolatokra..
2017. jún. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én három hónap múlva 20 leszek (de szörnyű ezt kimondani/leírni xD), és még mindig nem volt senkim. Nem azért, mert nem találom a megfelelő személyt, hanem egyszerűen csak még nem érzem magam elég érettnek egy kapcsolathoz, valamint szükségem sincs rá, mert ilyen magányos farkas típus vagyok.

Ezenkívül a szerelmet csak úgy tudom elképzelni, hogy barátságból alakul át, nekem ahhoz nagyfokú bizalom is kellene, amit csak hosszabb ideje tartó ismertségnél tudok elérni, és mivel nem vagyok egy társasági lény, nem találkozok új emberekkel, a barátaim meg szóba sem jöhetnek, nálam ez halott ügy.

Szóval szerintem nem, egyáltalán nem gáz, bár ezt mindenki maga érzi. Egyébként pinkvanillán lehet ismerkedni.

2017. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
21L
2017. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyántalán nem gáz. Próbálkozhatsz neten de nem biztos hogy találsz normális embereket. Egy próbát megér.
2017. jún. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én neten ismerkedtem meg a barátnőmmel, de egyébként nagyon nehéz a netes társkeresés. Fiúként legalábbis mindenképpen megvannak a buktatói.


Ennek ellenére élő példa vagyok rá, hogy lehetséges. 7 éve vagyunk együtt a jelenlegi párommal.


16 évesen szerintem még nem gáz, ha nem volt senkid. Sokan beleszaladnak korán egy kapcsolatba, mert szükségét érzik, de igazából arról sincs még fogalma, hogy mit is várna el ilyesmitől.


Ne kövess divatot, ne ússz az árral, csak azért ne próbálj meg magadra erőltetni valamit, mert a környezeted ezt csinálja, vagy várná el tőled is. Haladj a saját tempódban.


Igazából szerintem bármi jobb attól, mint amikor belelovalod magad egy olyan kapcsolatba, ami utána kényelmetlen lesz számodra, de a rózsaszín köd után is próbálod menteni valahogy.


Velem is előfordult. Rengeteg időt elvesztegettem és töltöttem olyan helyzetekben, amiket ha kívülállóként néztem volna biztos másképp kezelek.


Ami tanácsot tudok adni mindenképp az, hogy érdemes időt áldozni arra, hogy megismerd azt, akivel hosszabb távra tervezel. Viszont legyen bármilyen fájdalmas, de ott is meg kell húzni egy határt, hogy meddig érdemes ragaszkodni egy kapcsolathoz.


28/F

2017. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!