Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők ti megtennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők ti megtennétek ezt egy heteró ismerősötöknek?

Figyelt kérdés

Belemennétek abba, hogy veletek tegye féltékennyé a baráját?Tehát előtte flörtölgetnétek kicsit és készülne pár kétértelmű fotó is,de amúgy nem lenne köztetek semmi.Én erre készülök, szerintetek hogyan vegyem rá?Az a baj, hogy nem állunk egymáshoz közel,inkább csak ismerősök vagyunk mint barátnők.


(Hármasról szó sem lehet, ezt ne is írjátom, én sem vagyok leszbi és ha a pasim megcsalna repülne, nemhogy a szemem előtt csinálja).



2017. júl. 19. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Mert nem tisztességes mások érzéseivel játszani.

2017. júl. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Egy barát ilyet nem is kérne...
2017. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Már csak azért sem, mert olyan beképzelt, buta liba vagy,hogy azt hiszed mert valaki leszbikus már nyugodtan lehet kísérleti nyúlnak használni. Ne hidd hogy csak mert nő vagy már minden leszbikus előtted hever és lesik a parancsaidat, hiába ez a klisé.
2017. júl. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Biszex vagyok, szóval nem közvetlenül hozzám íródott a kérdés, de attól még kb át tudom érezni a helyzetet; én ezt minden szempontból túl etikátlannak tartanám. Ha baj van egy kapcsolattal, akkor azt jobb megbeszélni, nem belevonni egy 3. felet mindenféle játszmázásokba.

(Amúgy mellékes kérdés: miért pont csajjal akarod féltékennyé tenni a barátod, miért nem inkább pasival? A férfiak általában előbb kapnak merevedést, mint dührohamot attól, ha a barátnőjük egy másik lánnyal kavar...)

2017. júl. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de te nagyon éretlen vagy még egy kapcsolathoz. Egy normális kapcsolatban NEM KELL senkit sem féltékennyé tenni, se ellenkező, se ugyanazon neművel! Ha baj, nyisd ki a szádat, és megoldódik a probléma. Mert attól, hogy féltékennyé teszed, csak tönkre teszed a kapcsolatodat. Gondold át.
2017. júl. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem azzal a részével nincsen baj hogy féltékennyé akarod tenni a barátodat mert már én is csináltam ezt (nyiván nővel de vele utána össze is jöttem) inkább az zavarna hogy miután a barátod "féltékeny" lett szarnál a csaj fejére és csak kihasználnád ha tényleg szeretnél tőle valamit akkor még okés lenne de így....
2017. júl. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A feltekennye teszem nevü játék durván visszaüthet. Nem beszelve az etátlanságról.

Nem javaslom. Inkább beszéld meg!

ápr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!