Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők, ez nektek is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők, ez nektek is problémát jelentene? Szakítanátok ez miatt?

Figyelt kérdés

Tegnap sikeresen összevesztem a barátnőmmel és szakított velem, mikor bevallottam neki, hogy eddig csak egy egyèjszakás kalandom volt egy nővel, de pasival még sosem voltam. A barátnőm vagy mostmár az exem kiakadt és szakított mert, hogy akkor neki mennyire gyengèdnek kell lennie és neki most ehhez nincs kedve...

Szerintetek is ennyire gáz lennék? Kicsit úgy érzem, hogy csak lerázni akart, de akkor mièrt játszotta meg magát 1,5 hónapig? 19L


2017. júl. 24. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Az exed eléggé hülyének tűnik. Szerintem örülj, hogy vége.
2017. júl. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úristen szerintem is jobban jártál...

Nem érdemel meg téged.

2017. júl. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Ez csak indok volt, hogy lelépjen.. kitartást.

21/L

2017. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jóég... Mintha egy kötelesség lenne, hogy gyengédnek kell lennie. Ha szeretsz valakit, akkor rohadtul türelmes vagy vele, leszarod, hogy tapasztalatlan. Ráadásul te még nem is vagy teljesen az...

Mellébeszélés. Ez a lány nem szeret téged igazán.

2017. júl. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nagyon aranyosak vagytok!

2017. júl. 27. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!