Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szakítottam a "stone butch"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a "stone butch" barátnőmmel és most büntudatom van?

Figyelt kérdés
Csak pár hetet voltunk együtt. Nagyon szimpatikus lány volt és nagyon tetszett de azt hogy ilyen csak azután tudtam meg miután összejöttünk. Az elején próbáltam alkalmazkodni hozzá, később pedig jobb belátásra bírni. De a végén már megijesztett a viselkedésével. 1 hete szakítottam vele de nagyon büntudatom van mert szeretem de nem tudom mit csináljak. Hogy tudnám valahogy rendbetenni ezt a dolgot köztünk? :(

2017. júl. 27. 18:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ha a viselkedésével van a bajod, akkor hagyd. A viselkedés maga az ember, és egy embert nem lehet megváltoztatni ha ő magától nem akarja.
2017. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon okos vagy, h magyarul nem tudod megfogalmazni a dolgot... "stone butch"
2017. júl. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Második, te meg nagyon hülye vagy ha azt hiszed erre van magyar szó vagy kifejezés, magyarul csak körülírni lehetne a dolgot. Aki kicsit is jártas a meleg szubkultúraban az érti hogy miről beszélt a kérdező.
2017. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mit jelent és körül tudnám írni csak célszerübbnek tartottam így leírni mint magyarul elmagyarázni :/
2017. júl. 27. 19:20
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Ez a viselkedésével megijeszt dolog mégis mit takar?


Amúgy meg ne legyen bűntudatod, ha téged zavar, hogy nem nyúlhatsz hozzá, akkor nem vagytok egymáshoz valóak. Mások a szexuális igények, nálatok épp ez a gond, máshol meg más, pl. a gyakoriság.

Akármennyire is tetszene valaki, nem tudnám és akarnám azt elfogadni, hogy én nem érhetek hozzá. Magánvélemény, hogy ezt a stone butch dolgot én nem tartom normálisnak.

2017. júl. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Emiatt ne legyen bűntudatod én se tudnák ilyen stone butch-csal együtt lenni. Vagy nőies nővel vagy pasival és ezen nem tudok változtatni, egy pasis lány nem fog vonzani.
2017. júl. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

3- as, téged meg ki a nyavaja kérdezett?

Mivel nem vagyok homogén, veled ellentétben, így nem értem az ilyen okosan megfogalmazott jelzőket...

2017. júl. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
5-ös: Sokat beszélgettünk erről a dologról, próbáltam megérteni és kértem hogy beszéljen róla. Olyanokat mondott hogy neki az lesz a legjobb ha odaadom neki magam, ha kisajátíthat meg ilyesmik. Igaz nem nagy dolog de akkor furán hatott.
2017. júl. 27. 20:28
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Aki szerete, kérdező, az nem mond ilyeneket meg viselkedik így. Ne hagyd magad befolyásolni.
2017. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De az elején még normálisan viselkedett :( késöbb kezdett megváltozni
2017. júl. 28. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!