Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szakítottam a "stone butch"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a "stone butch" barátnőmmel és most büntudatom van?

Figyelt kérdés
Csak pár hetet voltunk együtt. Nagyon szimpatikus lány volt és nagyon tetszett de azt hogy ilyen csak azután tudtam meg miután összejöttünk. Az elején próbáltam alkalmazkodni hozzá, később pedig jobb belátásra bírni. De a végén már megijesztett a viselkedésével. 1 hete szakítottam vele de nagyon büntudatom van mert szeretem de nem tudom mit csináljak. Hogy tudnám valahogy rendbetenni ezt a dolgot köztünk? :(

2017. júl. 27. 18:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nyilván. Eleinte mindenki a rossz énjét mutatja.
2017. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
*jó énjét. :DD
2017. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
de milyen a viselkedése? Amúgy ha megijedtél a viselkedésétől akkor nem kell h bűntudatod legyen, nem jött össze dolog. Ennyi
2017. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok, kérdező? Meddig volt bűntudatod? Rendbe tettétek a dolgot egymás közt?
2021. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!