Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy házas nő mennyi eséllyel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házas nő mennyi eséllyel kezd új életet, egy másik nővel, akibe beleszeretett?

Figyelt kérdés
Esetleg saját tapasztalatok, olyan hölgyektől, akiknek viszonylag későn, heteró életmód után lett leszbikus kapcsolatuk? Hogy alakult a dolog,mi segített a döntésben? Ilyen helyzetben vagyok, a párom (legalábbis még így gondolok rá), éppen válik(tényleg,láttam a papírokat),mégsem halad a kapcsolatunk, persze megértem, hogy nem megy minden azonnal, én vagyok az első női szerelme. Érdekelne,hogy másoknak mi segitett ilyen helyzetben.

2017. júl. 29. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen kapcsolatom. A legfontosabb az, hogy légy türelmes. Nem könnyű a párodnak. Tudom neked sem, de neki egy nehéz döntést kellett meghoznia, majd át kell menjen ezáltal egy procedúrán. Támogasd lelkileg, hogy jó döntést hozott, főleg ha előtte nem volt teljesen boldog, de veled igen.

Ettől függetlenül találkozzatok beszélgessetek sokat. Persze ha nem akar találkozni azt se eröltesd, ilyenkor kicsit egyedül akar lenni és gondolkozni. Mégiscsak egy kapcsolatot szakított meg.

Sok sikert nektek! :)

2017. júl. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2022. jan. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!