Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért lesz valaki leszbi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz valaki leszbi?

Figyelt kérdés

2017. aug. 6. 09:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Vagy mert annak születik, vagy mert kíváncsi, és kipróbálja és tetszik neki.
2017. aug. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem választás kèrdèse.

24L

2017. aug. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Mert jooo😍

De egyebkent igy szulettem nem dontottem en semmerre sem

22ll

2017. aug. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
Valószínűleg génhiba.Normális estnem egy lány nem vonzódhat egy másik lányhoz,hiszem akkor kihalna az emberiség.
2017. aug. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4%
Mert most épp ez a divat.
2017. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5%
Sosem volt ez divat!! A lányok azok akik együtt járnak wc-re,fogják egymás kezét,egymás ölébe ülnek,egymás ölébe hajtják a fejüket és egyéb, mintha ez rém természetes volna. Van akinél ez a testi kontaktus meg is hozza az eredményét.Ebből lesz a kíváncsiság.Mivel a lányok sosem a küzdésről voltak híresek így könnyebb a saját nem felé orientálódni. Mindig is közelebb álltak a lányok egymáshoz mint a férfiak,mert ami náluk természetesnek tűnik,az a férfiaknál igen csak b.u.z.i.s.Már elnézést a m.e.l.e.g.e.k.t.ő.l.
2017. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyanolyan mintha azt kérdeznéd miért lesz hetero valaki. Talán mert annak született, vagy ez jön be neki, ki tudja? Ez nem választás vagy elhatározás kérdése.
2017. aug. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Alex, ne haragudj, de ez inkább csak ilyen pasis fantázia a részedről. Én soha nem ölelgettem egyik barátnőmet sem, utáltam közösen WC-re járni velük, mégis biszex vagyok, akik meg ezt csinálták az ismeretségi körömben, mind heterók.
2017. aug. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy nincs olyan hogy valaki leszbikus "lesz". Minden leszbikus, meleg, hetero, aszexuális, biszexuális, pánszexuális és még sorolhatnám, annak születik. Ez nem választás kérdése.
2017. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
98%

Komolyan mondom, hogy a pasiknak be kellene tiltatni a leszbi kategóriát. Idegesít, hogy állandóan ide jönnek csorgatni a nyálukat és teszik fel a hülye kérdéseiket, amelyekről lerí, hogy egy unatkozó kanos pasi tette fel. Legtöbbjuk válasza pedig még inkább felidegesít, némelyik olyan baromságokat tud írni, hogy rosszul vagyok. Fogalmatok sincs mi zajlik le egy biszex vagy leszbikus lányban, akkor mit okoskodtok itt? A leszbikusság nem "miért" kérdése. Egyszerűen leszbikusok és kész, mégis mit kell ezen magyarázni?

Ugyanúgy lesz leszbikus valaki, mint hetero. A saját neme vonza és nem a másik, ennyi. Az érzéseiről pedig senki sem tehet. Nem ők akartak a nőkhöz vonzódni, nem szándékos.

2017. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!