Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért lesz valaki leszbi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz valaki leszbi?

Figyelt kérdés

2017. aug. 6. 09:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%
Miért lesz a kék a kedvenc színe egyeseknek?
2017. aug. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert a lányoakt szeretem. Meglepő, mi? :D
2017. aug. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 titkoskert ***** válasza:
100%
Azért lettem, és valószínűleg voltam is leszbikus, mert egy nővel a szex is, és a mindennapok is valóságosak. Érzem, tudom értékelni, tudok tanulni, merek kérdezni tőle, és magamtól is. Merek élni. Teljesnek érzem magam mellette. Fel tudok nézni rá. Ezt egy pasirol sem tudtam elmondani az elmúlt 32 évemben. Pedig az hosszú idő...
2017. aug. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Fogjátok már fel, ez nem egy kapcsoló, hogy off meg on gomb és néha az vagyok, néha nem. Meg ez a "meleg vagyok" amúgy is csak egy bélyeg. Te miért vagy hetero? Nem értem... talán mert annak lettél teremtve? Miért vagy barna hajú? Egy meleg pasitól is kérdezd meg miért lett meleg. Amennyi megvetést tapasztal az életben, nem hiszem, hogy a "móka" és a "divat" miatt csinálja.
2017. aug. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!