Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy csak alkalmi kapcsolatot kereső lányokba futok bele?

Figyelt kérdés

Én nem rég vallottam be magamnak,hogy a lányok érdekelnek,nem szoktam célirányosan keresgetni de ha egy buliban vagy bárhol összefutok egy lánnyal az tuti,hogy biszex vagy csak kíváncsi.

Voltam már lánnyal de most komolyat szeretnék.

Szabolcsban ennyire nincsenek leszbikus lányok?

19/l


2017. aug. 12. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Naponta van ez a kérdés.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__leszbikussag__87..

Ajánlom olvasásra meg a hasonlókat is, újat nem fogsz hallani.

2017. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de itt az én megyémben is?köszönöm
2017. aug. 12. 19:37
 3/8 A kérdező kommentje:
és én leszbikus vagyok
2017. aug. 12. 19:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenhol ez van. Nyilván Budapesten pl. több a leszbikus, hisz 2 millióan élnek itt, mint egy kisvárosban Szabolcsban, de egész biztos vannak. Aztán idehaza még mindig nem annyira elfogadott ez, főleg nem vidéken, hogy annyian felvállalják.
2017. aug. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:(
2017. aug. 13. 13:55
 6/8 anonim válasza:
Merre laksz Szabolcsban?
2017. aug. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nyíregyháza
2017. aug. 13. 18:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, nem csak Szabolcsban, de Somogyban sincsenek ilyen lányok. :'( De valahol biztos akad.
2017. aug. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!