Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan közelednél egy rendkívü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelednél egy rendkívül zárkózott nőhöz, aki szinte senkivel nem beszélget?

Figyelt kérdés

Próbáltam már szóba elegyedni vele, de csak egy-két szavakban válaszol, mindig,mindenkivel rövidre zárja a "beszélgetést". Volt már, hogy elhívtam egy italra, de csak annyit mondott nem jön.Facebookon is írtam neki, 3 nap múlva írt vissza, aztán már csak megnézte, de nem írt.Egyszerűen nem tudok megismerkedni vele,pedig egy helyen dolgozunk. Nem tudom, hogy keltsem fel az érdeklődését. Azt tudom, hogy leszbikus, állítólag azért ilyen mert az előző barátnője meghalt.

Én 28/N, ő 42/N



2017. aug. 18. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát 2 verzió van. Vagy sok türelmet fektetsz bele, és szép lassan megismered, vagy egyszerűen békénhagyod. Amiket leírtál, azok alapján szerintem nem szeretne új lánnyal megismerkedni, és mivel meghalt a barátnője, én nem is erőltetném rá magam a helyedben. De igazából, a te döntésed, nem akarlak befolyásolni. Azt tudom, ha nekem meghalna a barátnőm, nem tudná senki felkelteni az érdeklődésem, évekig. Figyelj az érzéseire!

Sok szerencsét kívánok!

2017. aug. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy tudom ez már jó pár éve történt. Az a baj, hogy nem hagyja magát megismerni és azt sem tudom kideríteni,hogy amúgy érdeklem-e vagy sem, mert egyszerűen nem hajlandó beszélgetni, de nemcsak velem hanem senkivel. Párszor láttam valakivel hosszbban beszélni, amúgy mindenkinek csak igennel, nemmel, nem tudommal válaszol. Nem találkoztam még nála csendesebb emberrel. Pedig tényleg mindenhogy próbáltam vele szóba elegyedni, de még a vezetéknevét is mástól kérdeztem meg. Nincs semmi ötletem.
2017. aug. 18. 19:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Talán, ha látja, hogy kitartó vagy, idővel közelebb enged magához.

Nem lehet, hogy a korkülönbség zavarja?

2017. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs. De mondom, MINDENKIVEL ilyen elutasító, egész nap nem szól senkihez.
2017. aug. 18. 20:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem miért érdekel ennyire ha gyakorlatilag nem is ismered? (Ezt nem bunkóságból csak kíváncsiságból kérdezem)
2017. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne vedd rossz néven, de a leírtak alapján inkább már kolonc vagy a nyakán. Ha valakit érdekelsz, az nyit feléd.
2017. aug. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyrészt, mert tetszik, nagyon szép, kedves arca van, nagyon nőies jelenség, minden szép rajta, a mozgása légies,kecses,gyönyör nő, másrészt a személyiségeben is(abban a kevésben is, amit mutat magából), van valami különleges, hiába alig szólal meg, vonzza a tekinteteket.Tehát megfogott, hiába nem ismerem annyira közelről.
2017. aug. 18. 21:37
 8/9 anonim ***** válasza:
En is ilysn vagyok ,de ez azt jelenti nem erdekled , es semmit sem tehetsz szerintem , persze probalkozhatsu de ha elozo baratnoje meghalt en beken hagynam 20/L/L
2017. aug. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Őszintén:hagyd.

Nekem is volt hasonló barátnőm mondjuk lehetett vele beszélgetni,(társaságban) de ha csak 2seben voltunk akkor nagyon nyögvenyelősen ment a kom.

Fb pedig halál:volt,hogy 2hétig nem válaszolt. Volt hogy randi sms-re sem (akkor jó? Menjek vagy ne? Semmi reakcio)

De ehezképest az megirta,hogy haza ért.


Szóval ha nagyon nem megy a kommunikácio akkor ne erőltesd,ha ő is akrna valamit tőlled akkor nyitna.

2017. aug. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!