Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van aki szereti felcsatolóssal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki szereti felcsatolóssal kielégíteni a partnerét mert az izgatja ahogy látja élvezni ahogy a csúcsra jut?

Figyelt kérdés
2017. aug. 28. 07:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

En nagyon szeretnem de meg nem volt ra alkalmam😞

22ll

2017. aug. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Egyébként miért nem sikerült eddig?

Nem volt még partnered vagy épp igény hiányában maradt el?

2017. aug. 28. 09:52
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

3.

Volt partner meg igeny ra csak alkalom nem

22ll

2017. aug. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Én nagyon szeretem a partneremet felcsatolhatóssal vagy műfarokkal kielégíteni, bár tudom sokan ellenzik a dolgot, de én az élvezetre megyek. Van az az orgazmus amit csak... mondjuk úgy, hogy csak segédeszközzel lehet előhozni.
2017. aug. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem használok felcsatolhatóst. Anélkül is láthatom, hogy a párom a csúcsra jut.

20/L

2017. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Ha lenne barátnőm és ha szeretné, akkor egyszer kipróbálnám vele ezt :)

22 L

2017. aug. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

3.


Nem tudtátok sehol sem összehozni?

Azért mardt ki?


4.

Nagyon jól látod valóban más élvezetet nyújt mert végülis a hüvelybe illő dolog az a fallosz nemvéletlenül!

A többi csak előjáték de az igazi élvezet az mégis ettől jön..

Amúgy te szeretnéd csak csinálni vagy fordítva is belemennél?


6.

Csak egyszer kipróbálnád vagy ha bejön akkor többszőr is?


Köszönöm az eddigi válaszait mindenkinek.

2017. aug. 28. 15:36
 8/12 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

ha bejönne akkor többször is csinálnám vele, persze nem lenne rendszeres :D csak néha-néha

2017. aug. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Én örülnék, ha valaki ilyennel elégítene ki.
2017. aug. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

4-es vagyok

Én szeretek dominálni és szeretek a páromnak élvezetet adni, őszintén nem igazán vágyom arra, hogy nekem csinálják. Jobb adni mint kapni:)

Az utolsó "egyszeri vagy sokszori" alkalom kérdésre csak annyit, hogy amikor elsőnek kipróbáltunk egy műfarkat, akkor a párom kicsit húzta a száját, panaszkodott és a többi, de végül azért volt egy igen erős orgazmusa. Azután is nekem kellett rávennem, hogy na még egyszer próbáljuk ki, de most már ő is nagyon rászokott és nagyon szereti. Az elején inkább úgy éreztem, hogy azért nem "élvezi", mert "nem szabad élvezni", mert milyen már az, hogy egy műfarkok viszi el a csúcsra, tök ciki, ő nem olyan lány... De azért én is látom, hogy mi a különbség egy ujjazás és a műfarok között.


Igen, lehet ciki, lehet "nem illik" és nem beszélek nyíltan erről másokkal, de mint írtam, vannak orgazmusok amiket ezzel tudok okozni és azt sem érdekel, ha emiatt hülyének néznek vagy kevesebbnek tartanak, de a párom arca és nyögése mindenért kárpótol.

2017. aug. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!