Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek túl van már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl van már a korábbi szerelmén?

Figyelt kérdés

Rám írt egy lány a múlthéten, hogy szimpatikusnak tűnök neki, szeretne megismerni...és azóta állandóan beszélgetünk. Annyi zavar, hogy még mikor rám írt az előző barátnőjének a képe volt kint neki borítóképnek. Aztán rá pár napra levette. Szóval azt gondolom ez alapján, hogy eléggé friss lehet neki a dolog. Attól félek igazából, hogy csak azért akar megismerni, hogy felejtésképpen vagy éppen visszavágásként. Aztán igazából fent vannak még a közös képeik facebookon is meg instán is. Szerintem ez kicsit fura.

Szerintetek? Van erre valami esély?


23/L



2017. szept. 8. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit érdekel téged, hogy vannak fent közös képek?

Egy barátnőmet töröltem minden formán (meg amennyire tudom ő is engem, pl levágott egyes képekről amiket ki akart rakni magáról de én is rajta voltam), de vele nem is volt baráti az elválás. Félrekúrás, ráadásul közös baráttal kavart össze, és töröltem tiltottam mindenhonnan.

De van olyan exem akivel ma is jóban vagyok, mert bár annak idején nem volt jó szakítani de beláttuk mindketten, hogy ez nem személyes, egyszerűen nem illettünk össze, és csoda hogy annyi évet lehúztunk együtt. De attól még ismer engem és én is őt olyan mélységig, mint akár a legjobb barátnője sem. Ezt letagadni, elfelejteni nem lehet.

A borítóképéről levette a csajt. Ez már egy jó jel. A közös képek meg emlékek. Attól mert szakítottak a régi szép emlékeknek nem kell megcsúnyulni, nem kell megutálnia, a bulik attól még jók voltak, tehát miért kéne minden közös képüket leszedni? Ez akkora baromság.

Max annyi, hogy a facebook kapcsolati állapota legyen egyedülálló, mert bár a facebook sem egyéb, mint pl. egy virtuális kocsma ahol nem kell rögtön kiállni a placc közepére és elordítani, hogy szingli lettem, de azt mondom ma már ez lassan elvárás, hát legyen, azt módosítsa ha megtörtént a szakítás, azzal kezdje meg fejben az elválást, és kész.

De az számít igazán, hogy hozzád hogy viszonyul.

Mondjuk az is igaz, hogy szakítás után sokszor csak búfelejtőnek lesz a következő, ha túl hamar jön össze valakivel, és igazándiból csak egy kis lelki gyógyszer, hogy vége valaminek de mégis másnak már értékes vagyok. Aztán persze ebből is lehet bármi, szóval ne kattogj. Egy ideig azért ne éld bele magad, de ha jövő ilyenkor is együtt vagytok akkor abból már sok rossz nem sülhet ki. :)

2017. szept. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy szakítás mindig fájdalmas, mindenképp nyomot hagy az emberben, nem lehet egyik napról a másikra túllépni rajta, még akkor sem ha már rossz volt a kapcsolat. Lehet, hogy téneg érdekled, de akkor is idő kell,míg feldolgozza a szakítást. Nekem például pont az segített,hogy végleg elengedjem a volt barátnőmet, hogy lett egy új párom. De nem sebtapasznak használtam őt, hanem olyasvalaminek ami segített átlendülni egy akadályon, mert nehéz kitörölni többévi együttlétet,hiába kb.a felétől már nem volt az igazi a kapcsolatunk. Tehát ha friss a szakításuk, akkor teljesen érthető és normális, hogy még nem tüntette el azokat a képeket. Ha érdekel,úgy vágj bele,hogy tűrelmesnek kell vele lenned.
2017. szept. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!