Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, milyen a megítélés,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen a megítélés, az általános vélemény rólunk?

Figyelt kérdés

Mik a Ti saját tapasztalataitok, mennyire elfogadóak az emberek? Szűkebb, családi és baráti kör, akár tágabb környezet. Hol tartunk most, mennyire nyíltak az emberek?


Aki nem nézte meg a kategóriát, neki jelzem, a kérdés leszbikus, esetleg biszexuális lányoknak szól.



2017. szept. 10. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk itthon hobbinak, kalandnak tartják a női homoszexualitást, amit ki lehet, és ki is nő az ember. A férfi homoszexualitást simán undorítónak. Persze, miután jól a földbe lettek döngölve a melegek, azután rögtön jön az "amúgy elfogadom őket, nincs velük baj" szöveg. Szóval ja. Ezt a 20-halál közöttiektől hallottam eddig, de ez csak a család egy része, akikkel kapcsolatban vagyok.


A kamaszkorom óta jött-ment-maradt barátaim, úgy talán 10-en vannak, akiket valaha is barátaimnak hívtam, azok között kivétel nélkül mindegyikben meg volt(van) a homoszex hajlam, 1 maga is homoszexuális. Ők természetesen átérzik a "hátrányát" ennek, és látják egy homoszex kapcsolat szépségét is. Tiszta heteró barátom még nem volt, róluk nem tudok nyilatkozni xD

2017. szept. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Nálunk ez megvetni való beteg dolog. Főleg a nagyszüleim mondják ezt. Persze engem imádnak, és majd ha egyszer kinyögöm a dolgot, nem fignak padlót fogni, hanem el fogják fogadni, csak most nagy a szájuk.


A női homoszexualitást mindig jobban elfogadták és szerintem ez így is marad. Inkább az idősebbek vetik ezt meg, mert ugye kik is ők, nekik szabad ítélkezni. Sok bigott vallásos nyugdíjas. Természtesen tisztelet a kivételnek, köztük is akadnak melegek. :)

2017. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Én meg pont fordítva.Bírom a homoszexuális pasikat,de a heteróktól az undor fog el.

L/L

2017. szept. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is bírom őket, de a kérdés nem erről szól.
2017. szept. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 LeonScottKennedy ***** válasza:
0%
Naaa, miért lett törölve a sexy kommentem? Csak mert szerintem a nők szépek együtt, a férfiak meg nem?
2017. szept. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Családi körben nekem csak a bátyám tudja, de ő teljes mértékben elfogadja. A baráti körömből is csak páran tudják valaki elfogadta, valaki nem, de ő is azt mondta megpróbálja majd elfogadni.


A családom( bátyámon kívűl) egyszerű hobbinak tartja, ami nem lehet valós. A baráti körömből aki nem tudja azok között van akinek semleges ès van aki nem fogadná el ha tudná.

2017. szept. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!