Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Két nő között mik a vonzalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két nő között mik a vonzalom jelei?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok ami nem feltétlen verbális, pl hogyan, hol érint meg stb.

2017. szept. 11. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Személyenként mindenki máshogy nyílvánítja ki a vonzalmát, nimcsenek egyezményes jelek. Ami valakinél a vonzalmat jelzi, az másnál egy szimpla gesztus, vagy semlegesnek szánt érintés. Pl. sokan akkor csavargatják a hajukat ha flörtölni akarnak, de más így gondolkodik. Van, aki akkor érinti meg a fülét ha hazudik, más akkor ha zavarban van. Van aki türelmetlenségében,idegessegében dobol az ujjaival, más puszta megszokásból vagy szórakozásból. Ha két közeli barátnőről van szó szexuális vonzalom nélkül is bensőségesnek,intimnek fognak hatni a gesztusaik, a testbeszédük. Többet kellene tudni az illetőkről, a kettejük között fenálló viszonyról, ,hogy többet lehessen mondani, a gesztusok, érintések önmagukban még nem feltétlenül vonzalmat jelentenek.
2017. szept. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Ne áltasdagad.Ha a másik nő leszbikus és érdekelnés egyértelműen rádhajtana, vagy kerek perec elhívna randizni. Nem tudom honnan jött ez a buta klisé, hogy a leszbikusok itt meg ott érintgetnek meg homályosan célozgatnak, ahellyett,hogy normális barátnőt keresnének.
2017. szept. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hosszúhajú ***** válasza:
100%

én, amikor megéreztem, hogy a szeretett nő viszontszeret... de az más helyzet volt talán, mert neki férje volt és az érzéseit palástolni kellett előttem és a férje előtt is, na meg mások előtt is.

Ha olyan válasz is megteszi, amikor ezeket az érzéseket leplezni kellett, el kellett nyomni, akkor ilyeneket tudnék felsorolni:

Következetlen volt. valamikor túlzottan került, nehogy kísértésbe essen,

Néha nem tudta kontrollálni magát, és bár társaságban voltunk, a szeme sarkából állandóan engem figyelt, keresett,

Olyan dolgokat engedett meg nekem, amit másnak nem - és ez fel is tűnt másnak

Voltak túlzott örömteli kitörései, pl mikor meglátott halálcsini ruciban, hajjal, akkor hirtelen levegőt vett hangosan, és az ajka kinyílt, a szeme pedig kimerevedett, és erősen nézett,

Ha látta, hogy tetszem valaki másnak is, akkor komorabb lett,

Ha nem számított rá, hogy talizunk, akkor nagyon zavarba jött, mintha megijedt volna, és megváltozott az arckifejezése, viselkedése

Ha közelebb jött hozzám, akkor azt csak nagyon lassan tette,

Volt, hogy észre sem vette magát, és nem bírta rólam levenni a szemét, csak ellágyulva nézett, már én jöttem zavarba, hogy nem veszi magát észre

Ha váratlanul felhívtam feljebb ment a hangja, szinte énekelt, amit nem szokott,

Hülyét csinált magából a zavart viselkedése miatt, túl nagy ovációval örült nekem, sokat nevetett

Az az említett csillogott a szeme dolog... ez akkor állja meg a helyét ( én úgy gondolom ) ha más is van mellette

Mikor felé indultam gyorsan, határozottan, és végig őt néztem, és úgy látszott hogy egyenest meg akarom majd érinteni, akkor megremegett, kinyílt az ajka, nagy levegőt vett

Másként viselkedett velem, zavart mosoly


Én azt vettem észre, hogy a nem verbális kommunikációban, a mimika az, ami a legfontosabb, nem is az érintések, hanem a szem és a száj. a tekintet, A hirtelen helyzetekre adott reakció az nagyon igazi Pl feltűnsz pedig nem számít rád, ilyenkor nem tudja leplezni magát, mert nincs ideje felkészülni.


írok még ha eszembe jut.... :)

2017. szept. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. szept. 20. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!