Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy éve hiányzik a volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve hiányzik a volt barátnőm. Van értelme visszacsinálni? Saját tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én szakítottam, de már pár hónapra rá megbántam. Volt azóta két kapcsolatom, de sajnos mindkét lány mellett ő járt a fejemben, hogy mi lehet vele. Nem akarok neki fájdalmat okozni, vagy felzaklatni, emiatt nem keresem, de nagyon kínoz a hiánya. Várjam ki, hogy elmúljon az érzés? Vagy sikerülhet újra kezdeni? Nehezen váltunk el, szerettük egymást, de túl sok fájdalmat okoztunk egymásnak, nem illettünk össze. Ti mit tennétek?
2017. szept. 23. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg azóta is hiányzik, szerintem megérne csak ráírni, hogy mi van vele. Ha még ő is hasonlóan érez mint te akkor még van esély az újrakezdésre. Az hogy nem illetettek össze szerintem az nem jelenti azt, hogy szerethetitek egymást és nem lehettek együtt, idővel lehet megtaláljátok egymásban a közös dolgokat.
2017. szept. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi fél évet voltunk külön a párommal, ő hagyott el engem, de végig hiányzott. Végül megbeszéltük a dolgokat és hál' istennek együtt vagyunk. Ha vannak is kissebb-nagyobb súrlódások, igyekszünk úgy megoldani őket, hogy mindkettőnknek jó legyen.Mivel szeretjük egymás nincs az a probléma amit ne intéznénk el,megtanultuk,hogy semmi nem ér annyit, hogy távol legyünk attól akit szeretünk.
2017. szept. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 A múltbéli sérelmeket félre tudtàtok tenni? Tiszta lappal kezdtétek újra?
2017. szept. 23. 20:30
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha hiànyzik egy hívást megérne. Egyszer próbáltam újrakezdeni, soha többet. Nekem nagyon nem sikerükt.
2017. szept. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Ha te szakitottal akk elb*sztad es ha hianyzik es nem probaltal meg valtoztatni h jobb legyen es kib*sztad ,ott hagytad akk ne hisztizz h hianyzik akk ez van ne rondits beke az uj eletebe csak mert te meggondoltad magad es megis o kell ez önzőség es még becstelen is 20/L
2017. szept. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából félretettük, de fontos,hogy őszintén beszéljünk arról ami bánt minket,ne tartsuk magunkba ahol tovább mélyülhet. Mi megbeszéltük ezeket.Csak úgy működik ha őszintén beszéltek az érzéseitekről és meghallgatjátok egymást. Nyílván lesz mit megbocsátani,de ezt mindkét félnek maximálisan meg kell tennie.Mi megtettük, nem titok, hogy nekem több megbocsátanivalóm volt, de az a lényeg, hogy tényleg megbocsásd és elfelejtsd a dolgokat.Mindenképp megéri megkeresned őt, és mielőtt újrakezditek(ha újrakezditek), beszélgessetek róla, mennyi sérelmetek volt, meg tudnátok-e bocsátani stb.

2-es.

2017. szept. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!