Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Most semmi értelme nem lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most semmi értelme nem lenne társat keresnem, ugye?

Figyelt kérdés

Röviden a történetem.


Nemrég (3hónapja) mondtam el itthon,hogy leszbikus vagyok,és azóta pokol az életem..a családdal folyamatos harc van,és egyre nő bennem a bűntudat..olyan szinten tartok már,hogy elmenni nem tudok már magammal (régen nem volt ilyen problémám.egyébként mióta elmondtam,azóta nem voltam mással) sem,mert egyből beugrik,hogy mennyire bűnös,és beteg perverz vagyok :/


Nem merek nagyjából már elmászkálni barátokkal sem itthonról,mert már egyből jön a gyanúsítgatás...Teljesen kivagyok idegileg,már pszichológuson is erősen gondolkodom...


A költözés nem opció anyagi (és egyéb) okok miatt...


A kérdésem csupán annyi lenne,hogy jót tenne-e ilyen állapotban bárkit keresnem magam mellé,vagy maradjak magamnak magányosan...?


A válaszokért előre is köszi :(


L/L



2015. aug. 2. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Légy nyugodt sem bűnös és perverz de még beteg sem vagy . Mindenesetre jobb ha van valaki akivel meg tudod osztani a bánatod örömöd érzelmeid , tehát mindenképp előnyöd származna belőle . A pszichológust is kihagyhatod mint opciót . Bátran járj el , a magány senkinek sem használ , sőt ronthat a helyzeten
2015. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy sem bűnös, sem perverz, semmi baj nincs veled. Nagyon sajnálom hogy a családod ennyire rosszul fogadta a dolgot, hiszen normális esetben ez nem kellene hogy változtasson egy szülő-gyermek kapcsolaton, az embernek mindig támogatnia kellene a családját, nem támadni, pláne nem olyanokért amiről nem is tehet. Ha van valaki aki tetszik, vagy akit szeretsz, akkor semmiképpen ne taszítsd el magadtól, hiszen a boldogságodról mondasz le, és valljuk be ha most így állnak hozzá akkor akár van párod akár nincs feltételezem a helyzet nem lesz jobb. Később úgyis találnál valakit, ebbe nekik bele kell nyugodni. Csak időnyerés egy újabb belé előtt, kérdés az, neked megéri e.
2015. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a passzív agresszív gondolatmenet sajnos rám is jellemző.


De most őszintén: mocsok mód érzed magad, magányos vagy, nincs kivel megosztanod ilyen téren a gondolatidat. Noná hogy kéne valaki.


A családod nem fog jobban szeretni attól, ha gyűlölöd magadat.


Az ilyen állapotban levés önmagában nem zárja ki a párkapcsolatot. A melegek 95%a átmegy ezen, tehát a leendő párodnak is valszeg hasonló bajai voltak/vannak/lesznek.


Amit ne csinálj, hogy rátelepszel a párodra, mankónak használod őt. A te bajaiddal, problémáiddal neked kell szembenézned, és csak te tudod megoldani őket.


Egy másik emberre 1 az 1ben ráömleszteni ezt verbális abúzus. Ezt nem akarod senkinek. De ameddig te magad oldod meg a problémákat, keresel szakembert (vagy egy pár megértő meleg havert), aktívan teszel az ellen, hogy ne legyen pokol az életed, akkor helyre fog jönni minden.


A bűntudat nem egy olyan dolog, ami nem egy racionális döntés. Attól nem fog elmúlni, hogy itt neked kiosztjuk az észt, hogy ugyan, nincs miért. Neked kell magadban felnőtt ésszel feloldani a görcsöket, kiszűrni a destruktív hangokat, és előbb-utóbb eltávolodni a negatív emberektől.

2015. aug. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Én csak szerelmet tudok elképzelni más lánnyal, eselteg egy puszi. Férjem és gyerekem van. Én soha sem gondoltam hogy elmondjam másoknak az érzelmeim, a férjemnek se. Sokszor olyan érzelmeim vannak amiket senkinek nem tudok elmondani, megmagyarázni. Nemrégen nagyon mensiztem és minden betétem elfogyott, a 4 éves lányomtol maradt néhánj pelus, az eggyiket betettem. Soha iljen érzésem nem volt, mindha 25 évet mentem volna vissza az időben. És akkor azt álmodtam hogy ovis vagyok, persze ovisan nincs pelusod, de én azt álodtam hogy pelusom volt és jött egy néni aki vigyázott rám. Most is azt a nénit keresem. Az a néni megölelt és megpuszilt. Én is őt. És én szerelmes lettem, az álmomat nem tudom elfelejteni.

Én nem mondtam el, az én esetemben a férjemnek aki nem érti hogy miért kell nekem iyen gyakran meg egyáltalán pelus.

2015. aug. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Törekedj arra hogy elfogadd magad, és szerintem keresgélhetsz nyugodtan társat is...:)

Ha lesz valaki akivel szeretitek egymást abból sok erőt meríthetsz :)

Nekem is 2-3 évig ment ez a pokol, most már semmi gáz nincs, anya nagyon szereti a barátnőmet is (ha valaki ezt mondja nekem 3 évvel ezelőtt körberöhögöm hidd el...)

Kitartás!


21/L/L

2015. aug. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bűnös vagy, és egy perverz disznó. Azt ajánlom, hogy keress egy ménest és ott sakkoz.
2015. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!