Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikusoknak egyáltalán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusoknak egyáltalán nem kell férfi?

Figyelt kérdés
ha egy világhírű sztár a világ leghelyesebbjei között sorolják akkor se izgulnak rá semmiképp? csak pénzért akarnának vele lefeküdni? ez olyan mint egy hetero fiunak szopni ha fizetnek neki?
2017. okt. 13. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Azért hívják leszbikusnak. Ha már van egy férfi az egész galaxisban, aki kellene neki, akkor biszex
2017. okt. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Egy leszbikus pénzért se feküdne le egy férfival és nem, egyáltalán nem kell nekik férfi, lehet akármilyen helyes is. Mivel nem vonzódik hozzájuk, mit gondolsz mitől lenne akkor leszbikus?
2017. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ja csak érdekelt mert izé szal érdekelt ennyi.
2017. okt. 13. 22:26
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Az a férfi se heteró aki pénzért szopik. Az a lany se leszbikus aki barmilyen pasival barmennyiért csinal valamit. Fel lehetne fogni végre.
2017. okt. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Illetve utolsó lehet hogy megtenné pénzért de az ölne is pénzért.
2017. okt. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Én speciel leszbikus csaj vagyok de nem is akármilyen ám.:-) Életemben nem volt fiú barátom és nem érintett meg soka férfi és nem is hagynám soha semmennyiért sem. Egyszerűen undor van.
2017. okt. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem :) 20/L/L
2017. okt. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
És a filmekben mikor van meleg jelenet azt eljátszák pénzért állítólagos "heterók"! Akkor ez most hogy is van?
2017. okt. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Az más. A meleg jelenetekben nem fekszenek le egymással csak eljátszák. Színészek ez a dolguk. Olyan is előfordulhat hogy egy színész egy számára nem vonzó nővel kell hogy intim jelenetet játszon, akkor hozzá se vonzódik de el kell játszania hogy igen.
2017. okt. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Én kimondottan a csókolózásra gondoltam és ha már választani kell akkor egy számomra kevésbé vonzo nőt kapnék le mint egy pasit.
2017. okt. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!