Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tudtok tanácsot adni? Mert én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok tanácsot adni? Mert én nem tudom mit csináljak!

Figyelt kérdés

Na arról van szó, hogy összebarátkoztam egy nővel a munkahelyenem, kb. 1 hónapja. És azóta is szinte minden nap beszélünk meg ugye a munkah. is. Belezúgtam nagyon. De nem tudom hogy ő mit érez irántam.

Vannak jelek, amiket nem tudok hova tenni.

Pl:. Megfogta a térdem, mikor a padon ültünk. Vagy mikor én a homlokomat a vállára raktam, ő meg a karomat fogta és úgy áltunk egymás mellett. Kedden felhozta hogy jó lenne moziba menni, mármint mi ketten.

(Meg van még egy dolog amit nem irok le.)

Tudom hogy ezek nem nagy dolgok, de nekem azok.

Viszont láttam valamit. A régi profilján. Kapcsolatban volt egy lánnyal, a neve is ott volt. Meg több bejegyzést és hozzászólást amiben a lány ”szerelmemnek, életemnek, meg drágámnak” hívta.

Mit gondoltok erről? Szerintetek tényleg vonzódik a lányokhoz is.? Vagy csak hülyültek..


21L



2017. okt. 15. 02:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
A moziba el kellett volna menni az tuti! ajánld fel neki te legközelebb! szerintem esélyes nagyon.
2017. okt. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nőként pedig ez nagyon egyértelmű :D Konkrétan kimondta, hogy moziba akar veled menni, akkro így mire vársz? Hívd el!
2017. okt. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ha láttad is, hogy kapcsolatban volt egy lánnyal akkor ezen nincs mit kételkedned tovább! :)

szerintem simán adható a dolog! ;)

2017. okt. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek.!

Megkérdeztem tőle és igent mondott!! :D 😍 Csak még azt nem tudjuk mit nézzünk és mikor. De ezt még úgyis megbeszéljük.

2017. okt. 15. 18:09
 5/14 anonim ***** válasza:

De jóóóóóóó!!!!! :)))) Látod, bátorság kell ;)

Film témakörben gondolom beszélgettetek már, szóval biztosan kirajzolódott valami kategória, amire szívesen mennétek. remélem jól fog elsülni! szorítok!!!

(négyes voltam.)

2017. okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5/5

Persze hogy beszéltünk róla. Ő is szereti a thriller, horror, akció, sci-fi. Én meg mindent megnézek, szóval nem lesz nehéz választani.

Köszi a biztatást! :)))

2017. okt. 16. 16:24
 7/14 anonim válasza:
Úúú én nagyob drukkolok, hogy minden jól sikerüljön :)
2017. okt. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
már igazából amit el tudtam volna mondani válaszként, h ne legyen off, azt már elmondták előttem... :D csak azért vagyok itt hogy sok sikert kívánjak, és majd írd le, hogy hogy alakultak a dolgok, nagyon kíváncsi vagyok :D
2017. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
na hogy sikerült?:) vagy még nem volt?
2017. okt. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Moziba még nem mentünk el, de tegnap elkísértem vásárolni. És annyira jó volt. Öt órán keresztül csak vele!😍 Szinte fájt elköszönni tőle az este.😔
2017. okt. 22. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!