Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok a youtubon?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok a youtubon?

Figyelt kérdés
Ti szoktatok meleg youtubereket nézni? Ha igen kiket? Szerintetek nem rossz, hogy nálunk nem nsgyon van belőlük?

2017. okt. 20. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen magyar youtuber akit ismerek, az Maris. (Mármint aki leszbikus)
2017. okt. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom,melyik leszboszi - melyik nem? De ha helyes,szép; masztizni is szoktam rájuk. A leszbi színésznők filmjeit kezdtem összegyűjtögetni!
2017. okt. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Küldöldiek közül őket nézem: Rose and Rosie, Cammie Scott, Ally Hills , Stevie, Alexis G. Zall, Arielle Scarcella, Nowthisisliving, UnsolicitedProject

Magyarok közül néha Marist és Már megint Kittyt.

Örülnék ha több lenne magyarok közül is a meleg videós de már ez is nagy dolog , hogy páran felvállalták magukat az egész ország előtt.

2017. okt. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én Para Kim-et és Maris Muffint ismerem.
2017. okt. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak Marisról tudok, őt nezem neha. Para Kim is lmbt csaj, de ő gyenge videos.
2017. okt. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akiket én ismerek: Hannah Hart, Bria and Chrissy, Rose and Rosie, Arielle, Stevie, Living Rosa(nekik már gyerekeik is vannak)
2017. okt. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rose and Rosie, Cammie Scott, Shannon Beveridge(Nowthisisliving), Stevie Boebi, Ally Hills, Alexis G Zall, Arielle Scarcella, Sam and Alyssa,ElloSteph, Anna Campbell,Amy Ordman
2017. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sam&Alyssa,Maris,Rose and Rosie
2017. okt. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!