Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Elsősorban a fiús leszbikusokh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban a fiús leszbikusokhoz vagy bisuexekhez szólna a kérdés. Ti mit tesztek amikor nem tudják eldönteni, hogy mi a nemetek?

Figyelt kérdés

Ebből fakadóan ér atrocitás?Én már egészen megszoktam,azokat a tipikus kérdéseket.

"Fiú vagy ,vagy lány?Miért vagy ilyen? " stb...

Van esetleg valami leszerelő válaszotok?

Ti mit tesztek ?


2017. okt. 25. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Stop stop..ez így nem igazán helyes megfogalmazás. Biszex vagyok, de mindig is tudtam, hogy melyik nemhez tartozok, ez nem kérdés. Meg a fiús leszbikusok ugyanúgy mint a nőies leszbikusok is a női nemhez tartoznak. Nem tekintik magukat ők sem férfinak. Így tulajdonképpen nem is értem, hogy mit akartál kérdezni.(?) Az mindenkinek elég világos, hogy ha valaki a saját neméhez vonzódik, attól még ő is az adott nemhez tartozik.
2017. okt. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Jah, bocsi, előző vagyok, kicsit elolvastam a kérdést, szóval mások nem tudják eldönteni a te nemedet. Hát ha valaki ilyen kérdést szegez egy másik emberhez, akkor az adott illetővel van baj. Nem illik ilyet kérdezni, én egyszerűen otthagynám.
2017. okt. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Egyszerü leszerelő válasz: És te?
2017. okt. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Fiús leszbikus vagyok és nem egyszer megkaptam azt a kérdést, hogy te most fiú vagy vags lány? Volt olyanra is példa, hogy elsétáltak mellettem és megkérdezte a mellette sétálő barátnőjét a csávó, hogy ez fiú volt vagy mi? Én meg erre annyit mondtam, hogy nem mindegy te neked, hogy hogy nézekki erre csak nézni tudott semmi választ nem tudott kinyögni és otthagytam egy nagy mosollyal.

Egyébként hidegen hagy az, hogy ki mit gondol rólam, én tudom ki vagyok és jól érzem magam a bőrömben más nem számít.

Az ilyen semmit sem érő emberekkel akik lenéznek téged vagy kinevetnek, mert nem tudják, hogy ki vagy nem kell foglalkozni.

2017. okt. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!