Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ezt hogyan lehetne kivitelezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan lehetne kivitelezni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, ráírtok valakire, vagy odamentek valakihez, akivel eddig nem ismertétek egymást (tehát nem tudjátok a beállítottságát, és ti sem szeretnétek rögtön a tudtára adni, hogy a lányokhoz vonzódtok). Ha nem szeretnéd rögtön az elején kinyilvánítani a vonzódásod az adott személy felé, akkor milyen szöveggel lehet indítani? Szerintem a "Szia, szimpatikus vagy, szívesen megismernélek" elég átlátszó, nem?

2017. okt. 26. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem. Ha jól nyitsz és megvan az alapszimpátia, akkor lesz belőle valami! :) ha nem, és alapból elutasító, ígyis-úgyis elhajt.


Hozzám odajönnél, tuti kürtőskalácsozás lenne belőle! :D

2017. okt. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez jól hangzik akkor :D

De ebből akkor nem egyértelmű, hogy bejön nekem, simán azt is hiheti, hogy csak barátkozni szeretnék?

Vaníliás vagy csokis? :)

2017. okt. 26. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Sokszor ha magadat adod sokkal durvább a hatás!! Én valami ilyennel indítanék: Szia mit csinálsz? Csatlakozhatnék,unatkozom?? 1 beszélgetés már ebből a pozícióból el indítható,amit bármerre tudsz kanyarítani ahogy épp szeretnél.Felmérném bejövök e neki,érdemes e egyáltalán próbálkozni,de közben kiderülne van e közös témátok.Valójában a beszélgetéssel minden kiderülne.Azt hogy tetszel e neki kb. 2 perc alatt bárki elárulja magáról,csak épp nem tud róla,FIGYELNI KELL A JELEKET!!!!!!!
2017. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nem lenne egyértelmű. Még akkor sem, ha sütne rólad, hogy leszbikus vagy. Volt már olyan aki csak szimplán haverkodni jött oda.

Fahéjas, ha lehet. :)))

2017. okt. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha olyannal szolitasz le valaki utcán hogy tetszik neked a fülbevalója/pólója/cipője és hogy hol vette, abból nagy baj nem lehet :D És onnan viheted esetleg tovább a beszélgetést, habár azt nem tudom hogyan, ilyet még nem próbáltam, csak velem volt ilyen :D (habár a csajszi nem akart tőlem semmit szerintem, valamint mindketten animesek voltunk és tudtunk tovább beszélgetni a témáról, nem állt meg a tudomány ott hogy jó a táskám)
2017. okt. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az utolsó mondataidban idézett szöveg hiper átlátszó és unalmas, erre soha nem írok vissza, nincs is mit.



Úgy kell sikeresen ismerkedni, hogy keresel egy közös témát, "támadási felületet", ami erdekli is őt és van is róla mit beszélgetni. Ez a "Jó a cipő, hol vetted" és társai nem ilyenek,ez nem keltené fel az érdeklődésemet annyira, hogy beszélgetni kezdjek veled, rávágnám, hogy "köszi, a Deichmannban" és mennék a dolgomra.


Nézz ki valamit,ami látszólag a fő érdeklődési köre,ez mondjuk interneten könnyebb, de élőben is kivitelezhető,és beszélgessetek arról.


Pl.egy ilyen szöveg már meggyőzőbb, válszolnék rá: pl . "Látom szereted a lovakat, mert sokat posztolsz róluk/sokat látlak a lovardában stb., tudod engem is nagyon érdekelnek, de még csak kezdő vagyok. De te úgy látom tapasztaltabb vagy benne, nagyon tetszett, amit ma posztoltál/láttam, hogy csinálod,stb,Meg tudnád mondani, hogy kb.mennyi időbe kerül ezt megtanítani a lónak, és mennyire kell összeszokottnak lennie a lónak és a lovasnak, hogy ilyen szépen meg tudják csinálni?"


Nem véletlenül volt hosszú a példa. Először is, ahhoz hogy visszaírjon/szoba elegyedjen veled valaki pontosan tudnia kell, hogy ki vagy és mit akarsz tőle, miért kéne beszélgetnie veled? Unaloműzőnek csak kevesen lesznek benne. És az ilyen tipikus vérszegény egymondatos üzenetek/kérdések is kerülendők ha azt akarod, hogy komolyan vegyenek" Szia, miérr szeretsz lovagolni/bowlingozni/bármizini?" Erre annyi a helyes válasz, hogy azért érdekel. De ezt kár elküldeni/mondani, mert ugyanilyen vérszegényen fig folytatódni a beszélgetés, "Aha, és miért érdekel?" Helyes válasz : Csak úgy, érzem hogy érdekel."Szia,mióta lovagolsz" Helyes válasz:Mi közöd hozzá? Ehhez hasonlókat ne mondj/küldj, amiről nem lehet beszélgetni, csak egy szóval lerendezni, de sokan még arra sem fogják fárasztani magukat, mert tapasztalják, hogy felesleges. A példához hasonlóan ird le a motiváciodat, hogy ugyan miért írtal neki, és hogy miért érdekel téged az az információ, és hagyj teret hogy válaszolhassaon, vagy mégjobb ha kifejtheti a véleményét. A fenti példára, ha én kapnám biztosan felfigyelnék mivel alapszínvonalú intelkigenciáról árulkodik, hogy leírja ki ő, mit akar tőlem, miert akarja, és ezt intelligens módon.Erre már írnék a tapasztalataim alapján egy rövid "ismertetőt", amiből azon felül, hogy őt informálom magamról is írhatok, és az alapjan már be tud indulni egy tartalmas, intelligens beszélgetés.Van hagyva elég tér, hogy a képzeletbeli illető írjon arról, hogy mióta lovagol, meddig gyakorolta az adott dolgot, mióta van nála a ló, mennyit foglalkozik vele stb.ezekből pedig lehet egy újjabb intelligens levelet/mondókát szerkeszteni, amire szinten válaszolni fog.

2017. okt. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, főleg az utolsónak, nagyon sokat segítettél, és így belegondolva ez tényleg igen hatékony tud lenni. Nagyon köszönöm a válaszod!
2017. okt. 27. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!