Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Honnan tudjam, hogy leszbikus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy leszbikus?

Figyelt kérdés
Van egy középkorú csaj ismerősom aki szerintem leszbikus de nem szeretnék rákérdezni, mert lehet, hogyaz sértő lenne számára. Vannak esetleg olyan jelek amiből ki lehet találni hogy az e?

2017. okt. 28. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ügyesen tereld úgy a beszélgetést, hogy témánál legyetek, alakítsd úgy, hogy nem sértően, de rákérdezhess burkoltan. Persze ha nem tabu az ilyen téma köztetek.
2017. okt. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos egyértelmű jelek nincsenek, maximum egy butch (fiús) leszbikusról tudod egyértelműen megmondani.

Szerintem úgy kérdezz rá, hogy elkezdesz a témáról beszélni, pl. hogy megkérdezed ő mit gondol a melegekről. Vagy elkezdesz mesélni neki hogy mittudomén múltkor láttál két leszbikus lányt az utcán és ezután kérdezel rá hogy ő mit gondol róla.

Ha visszakérdez, semmi esetre se mondj sértő dolgot!

Ha nincs baja a melegekkel akkor kérdezz rá hogy kipróbálná e valaha lánnyal vagy próbálta-e már.

Azért ezeket mondom mert tőlem így kérdezte meg a heteró legjobb barátnőm és szerintem teljesen normálisan kérdezte :)

2017. okt. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat! :)
2017. okt. 29. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!