Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lanyok/nok, titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lanyok/nok, titeket ert mar barmi diszkriminacio a szexualitasok miatt, ha igen, hogy tortent?

Figyelt kérdés
2017. nov. 1. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szerencsére nem, de nincs is ránk írva, eléggé nőiesek vagyunk.

polgárt pukkasztani csak ritkán szoktunk, persze csak ha a hely is olyan, hogy esetleg belefér. nem szoktuk keresni a bajt.

2017. nov. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A középiskolában amikor elmondtam az osztálytársaimnak, akkor jó pár hónapig el kellett fordulnom az öltözőben mikor átöltöztek mert azt hitték rájuk fogok mászni :D Aztán persze egy idő után rájöttek hogyha eddig nem érdekeltek akkor ezután se fognak :)
2017. nov. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem verem nagy dobra sehol, nem szoktam más lányok szájában lógni. Hetero pároknál is kifordul a belem az ilyesmitől.

Szerencsére semmi ilyesmire nem volt precedens.

De így hirtelen nem is tudom hol érhetne egyáltalán ilyen megkülönböztetés.

2017. nov. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!