Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vajon hihetek ennek a lánynak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hihetek ennek a lánynak, vagy csak bosszút akar állni a pasikon?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal, aki azt mondja tudatosan fordult a nők felé, mert még életében nem találkozott normális pasival, és amúgy is vonzódik a nőkhöz ezért alapból sosem akar pasi közelében lenni, merthogy undorodik tőlük, a viselkedésüktől, a kinézetüktől, a hangjuktól, az érintésüktől...Vajon ez a lány tényleg azért utálja ennyire a pasikat mert megundorodott tőlük és a nőket megszerette, vagy ugyanúgy a pasikat szereti és ez csak egy hiszti, bosszú a férfiak felé?

Hiába gondolkodok ezen, egyedül nem tudom eldönteni, kell a kívülállóak véleménye, én őszinteséget látok a lányban de aztán kitudja...



2017. nov. 1. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

szerintem tudatosan nem lehet. Hosszútávon legalábbis biztosan nem.

Ha Te leszbikus vagy, de szerencsétlen a párkeresésben és ért sok negatív tapasztalat a nőkkel, attól te még ugyanúgy a nőkhöz fogsz vonzódni, csak besokalltál.

Nem tudom, nekem ez elég fura így. Lehet ha kipróbálta lánnyal és lecsillapodott benne ez a nagy 'undor' a hapsik felé, akkor visszaáll benne a rend és ismét férfipárti lesz.

Komolyabb dolgot nem mernék tervezni vele a helyedben.

2017. nov. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. nov. 1. 13:13
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen egyetértek az elsővel.

Esetleg lehet biszex is, ez nem zárja ki. De ha valaki csak úgy besokall a pasikra, az általában az élete során még visszakacsingat rájuk.

(tapasztalat)

2017. nov. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
ő biszex és mindkét nemhez vonzódik, most úgy van vele utálja a férfiakat de ez nem fog így maradni, max akkor ha szerelmes lenne beléd de akkor is csak addig amig szerelmes.
2017. nov. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem mintha hosszútávon gondolkodnék ilyen lánnyal, de tegyük fel hogy belém szeret. Ugyan miért mondod hogy csak addig amíg szerelmes? A szerelem elmúlik de ha egy kapcsolat jó, akkor a szeretet megmarad. Vagy ez biszexeknél nem így van?
2017. nov. 1. 14:59
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem igazat mond, velem is hasonló történt. Kicsit mindig is vonzódtam a nőkhöz, de inkább férfiakkal ismerkedtem, férjhez mentem. A nők is vonzottak, de tudatosan a férfiakat választottam, inkább csak kötelességből, meg mert mindenki ezt súlykolta belém, elhittem, hogy szerető családom lesz, erős,védelmező férjem stb. aztán tapasztaltam, hogy nem olyan fenékig tejföl a heteró élet,kapcsolatok mint ahogy elhitették velem.Egyik pasi megcsalt(illetve mindegyik) másik megvert, a harmadik ivott, a negyedik a elhagyott és így tovább. A féjem mint kiderült folyamatosan csalt, a pénzügyeinkbe nem volt beszólásom, ő lóghatott,éjszakázhatod, krvázott,én egy kávét nem ihattam meg a barátnőmmel veszekedés nélkül, néha meg is ütött, és láttam hogy szinte minden házasság ilyen, sehol sem tisztelik a nőket és lassan én is undorodni kezdtem, ami jól is jött, mert az utolsó 1 évben nem feküdtem le vele, és azóta kiderült hogy HIV-pozitív.A lényeg, hogy mélységesen és teljesen undorodtam a férfiaktól, elváltam és éltem a magam életét, nem akartam senkin bosszút állni, sem provokálni,sem féltékennyé tenni,semmit,magammal törődtem.Később megismerkedtem egy nővel, aki öszintén érdekelt,nem volt semmi hátsó szándékom vele.Sajnos nem voltunk sokat együtt, de csak kettőnknek volt köze a szakításhoz, a férfiaknak abszolut semmi. Több hosszabb-rövidebb kaland után találkoztam a mostani párommal, aki egy nő és 7 éve együtt vagyunk,5 éve együtt is élünk. Mióta elváltam csak nők érdekeltek, ha ne adj'isten szakítanánk a párommal, akkor is nővel ismerkednék,sajnálom, hogy nem előbb ismertem fel, hogy a nőket szeretem jobban. A te dolgod, hogy kezdessz-e valamit ezzel a lánnyal, de ne ítéld el azért, hogy később talált rá önmagára.
2017. nov. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod és hogy megismerhettem a te szemszögedből is a dolgot.

Nem ítélem el, csak nem bízok benne...félek hogyha beleszeretek, összetöri a szívemet, mert közben rájön hogy bármennyire is utálja a férfiakat, szeret velük pl. szexelni, vagy bármi, tehát meggondolja magát...

Hiszen....eddig tudott velük lenni, szerette őket, szerette velük a szexet, én nem gondolom hogy azért mert sok negatív tapasztalata volt, kiszeretett volna belőlük...Én soha nem szerettem őket, így az a kockázat se áll fenn, hogy átpártolok hozzájuk. És nem is szándékozom, szeretem a nőket. De egy biszexnél nem lehet tudni mit akar, ne haragudjatok...

2017. nov. 2. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!