Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire jellemző a leszbikuso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a leszbikusok körében, hogy bármiről képesek beszélgetni?

Figyelt kérdés

Elég sok lánnyal beszélgettem már itt is, élőben is, de valahogy kevésre volt jellemző, hogy kötetlenül tényleg elmondják dolgokról a véleményüket.

Vagy szemérmeskedtek, meg arra hivatkoztak, nem tudnak könnyen beszélgetni, csak ha jobban megismernek valakit.

Hamar képes elhalni a beszélgetés az ilyen lányokkal, mikor én vinném a beszélgetést előre, ő meg csak 1-1 szóval válaszol.


Az ilyen lányokat hagyjam, vagy érdemes megvárni, míg feloldódnak? Szerintetek?


2017. nov. 2. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is csak ilyenekkel beszéltem.
2017. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tökmindegy, hogy most leszbikus-e az illető vagy sem, ha nem szószátyár és kb. 2 szóval válaszolgat, akkor hagyd a fenébe, akit érdekelsz, azzal lesz mindig téma és nem 2 szóban fog reagálni.

Mondjuk az jó kérdés, hogy milyen dolgokról akarod kikérni a véleményük? Azért sok mindent még én se egy idegennel vitatnék meg.

2017. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nm beállítottság kèrdèse,hanem egyènfüggő:)

24L

2017. nov. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Vagy csak egyszerűen annyiról van szó, hogy nem kíváncsi Rád?!

Ha valaki számomra érddekes, akkor azzal beszélgetek, az iránt érdelkődöm.

Olvasotok kéne a sorok közt.


Ti fiúk mindig azt hiszitek, hogy minden nő miattatok van ott, pedig nem.

Másodsorban;

Nem fogjuk egyből kiregetni magunkat senkinek, bárhogyan is úgy èrzitek hogy nyergbeb vagytok.

Bocsi :)

2017. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az elég gyenge kifogás, hogy nem tudnak könnyen beszélgetni, csak ha jobban megismernek valakit. Én is olyan vagyok, hogy nehezen barátkozom és beszélgetek emberekkel, de ha valaki érdekel, akkor tudok beszélgetni bármiről, és nem két szóban, azt én is utálom. Szerintem azzal beszélgess akivel jól érzed magad és szeretsz is vele beszélni, mert ha csak te vinnéd a beszélgetést előre az nem túl jó.
2017. nov. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem szexuális orientációtól függ.

Mindenki más,te ilyeneket fogtál ki.

2017. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!